o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Posłowie PiS na meczu siatkówki. Artur Soboń przeprasza

721
Podziel się

Po publikacji tekstu o2.pl poseł PiS przeprosił za uczestnictwo w meczu siatkówki. We wtorek wiceminister Adam Gawęda i poseł PiS Artur Soboń pojawili się trybunach i mimo rygorystycznych ograniczeń, oglądali mecz siatkarskiej PlusLigi.

Posłowie PiS na meczu siatkówki. Artur Soboń przeprasza
Artur Soboń przeprosił za mecz siatkówki. (PAP, Twitter.com)
bDIDtPaZ

Dziennikarz o2.pl Łukasz Maziewski opisał złamanie obostrzeń, do którego doszło podczas wtorkowego meczu siatkarskiej PlusLigi. Na prawie pustych trybunach pojawiło się dwóch polityków PiS: wiceszef resortu Aktywów Państwowych, Artur Soboń i były wiceminister energii Adam Gawęda. Kilka godzin po publikacji tekstu Artur Soboń przeprosił.

"Jednoznacznie. Przepraszam."

Wcześniej polityk przyznał, że był na meczu i bronił się, mówiąc, że pojawił się tam w celach służbowych. W rozmowie z o2.pl powiedział, że zaproszenie na mecz dostał od prezesa Hereźniaka i przeprosił za złamanie obostrzeń.

bDIDtPbb

Byłem we wtorek w Jastrzębiu, przyjechałem zobaczyć inwestycję w Radlinie. Dostałem tez zaproszenie od prezesa Hereźniaka, aby przekazać podczas meczu z Vervą dobrą informacje dla klubu o uruchomionym tego dnia sponsoringu ze strony spółki [Włodzimierz Hereźniak jest prezesem Jastrzębskiej Spółki Węglowej, sponsora drużyny - red.] - mówi o2.pl Soboń.

Prezes Hereźniak nie skomentował sprawy. Udało się porozmawiać z drugim politykiem PiS obecnym na meczu. Artur Gawęda również zasłaniał się obowiązkami służbowymi i podkreślał, że nie był na meczu jako kibic.

bDIDtPbh
Mój udział na zaproszenie Prezesa JSW był częścią roboczej wizyty wiceministra Artura Sobonia w Jastrzębiu i Radlinie. Spotkanie w Jastrzębskiej Spółce Węglowej odbyło się w szczególnym dniu - kiedy rada nadzorcza zdecydowała o utrzymaniu wsparcia finansowego dla Jastrzębskiego Węgla. Nie byłem tam jako kibic, tylko jako były wiceminister. Omawialiśmy ważne sprawy związane z kontynuacją współpracy i wsparcia finansowego dla jastrzębskiej drużyny - mówi o2 Adam Gawęda.


Polityk dodał, że wszyscy obecni przestrzegali wymogów. Mieli na twarzach maseczki i zachowali wymaganą prawem liczebność pięciu osób.

Byłem tylko na początku meczu, a następnego dnia brałem udział w wizycie w Koksowni Radlin - podkreśla poseł Gawęda.
bDIDtPbi
Zobacz także: Zobacz też: Przemysław Czarnek ostro o rektorze WUM. Zdecydowana reakcja Michała Kamińskiego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIDtPbC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(721)
Astronauta
2 miesiące temu
a może tak oprócz nieszczerego przepraszam ze 30 000 PLN mandatu i wyrok sądowy za łamanie prawa, które sami bezprawnie wprowadzają...
Emeryt
2 miesiące temu
Im wszystko wolno a na koniec rzucą jak śledziem ____przepraszam😚😚
Swojak
2 miesiące temu
No tak obywatele mają siedzieć w domach a Panowie posłowie jak gdyby nigdy nic poszli sobie na mecz plus ligi
bDIDtPbD
Ola
2 miesiące temu
Do restauracji nie można, na narty nie można nic nie wolno a przepraszam chyba że jesteś z Rządu wtedy możesz wszystko. Wstyd i hańba.
stefan
2 miesiące temu
typowa arogancja władzy
Najnowsze komentarze (721)
E tam
miesiąc temu
Jak na człowieka z 3 fakultetami to tłumaczenie na poziomie Czarnka tego od oświecenia szkół
misiek
miesiąc temu
to teraz sanepid 30 tysi i oni honorowo płacą
Andrzej
miesiąc temu
Kradną tak długo aż ich ktoś nie złapie!!Jak złapie to oddają na cele charytatywne!!Jak nie złapią to łup ich!!!!!!!!!!Jak kłamią to mówią że w dobrej wierze!!Uprawiają szlachetne złodziejstwo i szlachetne kłamstwo!!........Nawet lucyfer by tego nie wymyślił!!
oak
miesiąc temu
Pewnie jakby kogoś zabił i powiedział w sądzie "przepraszam" to by go uniewinnili tak jak zawsze to robią...
popraw na
miesiąc temu
*Przepraszam za to, że zostałem przyłapany
żenada
miesiąc temu
nie ma przepraszam !!! musi odejść takie jest oczekiwanie społeczne !!!! nie ma pobłażania !!! są zasady !!!!
oho
miesiąc temu
Prześliczny zuch kibic siatkówki. Oh!
Florek W-wa
miesiąc temu
Jedni dostają kary administracyjne , a lepszy sort powie przepraszam i po temacie. To ja pytam się co oznacza skrót PiS ????!!!!
bDIDtPbv
andrzejkula1
miesiąc temu
No tak, jeden od aktywów państwowych historyk po lubelskim kulu, drugi wycemenyster od energii z koksu i węgla połączyli siły by poczuć na meczu zapach spoconych ciał zawodników, przygotowujących ich do jutrzejszej wizyty w koksowni gdzie zapach powietrza jest bardzo zbliżony. "Trening ponoć czyni mistrza, na pewno mają licencje zawodnicze z pisowskiego związku koksowniczo -sportowego więc nienaruszyli żadnych obostrzeń" powiedział jeden z najsłynniejszych europarlamentarzystów w przejdzie z Brukseli na ojczyzny łono kabrioletem Ryszard Cz.
TINKE...RS
miesiąc temu
Dlaczego jak pisowiec coś przeskrobie (patrz Emilewicz) i zapytasz kogoś z tej parti o opinię to zawsze jest ta sama odpowiedz :nie znam , jeszcze się niezapoznałem , nic mi jeszcze nie wiadomo i tak wkoło Macieju. Ale gdyby chodziło o opozycję to zawsze są przygotowani.
!!!!
miesiąc temu
dymisja w normalnym kraju już by ich w rządzie nie było
gość 111
miesiąc temu
Obatel im pozwolił, a on przecież główny siatkarz aktualnie
SK1965
miesiąc temu
A GZIE MANDACIK , PRZECIĘTNY OBYWATEL JUŻ BY PŁACIŁ
zbycho
miesiąc temu
Jakie przepraszam ,a gdzie kara 30 tyś.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić