o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Posłowie PiS na meczu siatkówki. Artur Soboń przeprasza

721
Podziel się

Po publikacji tekstu o2.pl poseł PiS przeprosił za uczestnictwo w meczu siatkówki. We wtorek wiceminister Adam Gawęda i poseł PiS Artur Soboń pojawili się trybunach i mimo rygorystycznych ograniczeń, oglądali mecz siatkarskiej PlusLigi.

Posłowie PiS na meczu siatkówki. Artur Soboń przeprasza
Artur Soboń przeprosił za mecz siatkówki. (PAP, Twitter.com)
bDXNLdat

Dziennikarz o2.pl Łukasz Maziewski opisał złamanie obostrzeń, do którego doszło podczas wtorkowego meczu siatkarskiej PlusLigi. Na prawie pustych trybunach pojawiło się dwóch polityków PiS: wiceszef resortu Aktywów Państwowych, Artur Soboń i były wiceminister energii Adam Gawęda. Kilka godzin po publikacji tekstu Artur Soboń przeprosił.

"Jednoznacznie. Przepraszam."

Wcześniej polityk przyznał, że był na meczu i bronił się, mówiąc, że pojawił się tam w celach służbowych. W rozmowie z o2.pl powiedział, że zaproszenie na mecz dostał od prezesa Hereźniaka i przeprosił za złamanie obostrzeń.

bDXNLdav

Byłem we wtorek w Jastrzębiu, przyjechałem zobaczyć inwestycję w Radlinie. Dostałem tez zaproszenie od prezesa Hereźniaka, aby przekazać podczas meczu z Vervą dobrą informacje dla klubu o uruchomionym tego dnia sponsoringu ze strony spółki [Włodzimierz Hereźniak jest prezesem Jastrzębskiej Spółki Węglowej, sponsora drużyny - red.] - mówi o2.pl Soboń.

Prezes Hereźniak nie skomentował sprawy. Udało się porozmawiać z drugim politykiem PiS obecnym na meczu. Artur Gawęda również zasłaniał się obowiązkami służbowymi i podkreślał, że nie był na meczu jako kibic.

bDXNLdaB
Mój udział na zaproszenie Prezesa JSW był częścią roboczej wizyty wiceministra Artura Sobonia w Jastrzębiu i Radlinie. Spotkanie w Jastrzębskiej Spółce Węglowej odbyło się w szczególnym dniu - kiedy rada nadzorcza zdecydowała o utrzymaniu wsparcia finansowego dla Jastrzębskiego Węgla. Nie byłem tam jako kibic, tylko jako były wiceminister. Omawialiśmy ważne sprawy związane z kontynuacją współpracy i wsparcia finansowego dla jastrzębskiej drużyny - mówi o2 Adam Gawęda.


Polityk dodał, że wszyscy obecni przestrzegali wymogów. Mieli na twarzach maseczki i zachowali wymaganą prawem liczebność pięciu osób.

Byłem tylko na początku meczu, a następnego dnia brałem udział w wizycie w Koksowni Radlin - podkreśla poseł Gawęda.
bDXNLdaC
Zobacz także: Zobacz też: Przemysław Czarnek ostro o rektorze WUM. Zdecydowana reakcja Michała Kamińskiego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXNLdaW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(721)
E tam
4 miesiące temu
Jak na człowieka z 3 fakultetami to tłumaczenie na poziomie Czarnka tego od oświecenia szkół
misiek
4 miesiące temu
to teraz sanepid 30 tysi i oni honorowo płacą
Andrzej
4 miesiące temu
Kradną tak długo aż ich ktoś nie złapie!!Jak złapie to oddają na cele charytatywne!!Jak nie złapią to łup ich!!!!!!!!!!Jak kłamią to mówią że w dobrej wierze!!Uprawiają szlachetne złodziejstwo i szlachetne kłamstwo!!........Nawet lucyfer by tego nie wymyślił!!
bDXNLdaX
oak
4 miesiące temu
Pewnie jakby kogoś zabił i powiedział w sądzie "przepraszam" to by go uniewinnili tak jak zawsze to robią...
popraw na
4 miesiące temu
*Przepraszam za to, że zostałem przyłapany
żenada
4 miesiące temu
nie ma przepraszam !!! musi odejść takie jest oczekiwanie społeczne !!!! nie ma pobłażania !!! są zasady !!!!
oho
4 miesiące temu
Prześliczny zuch kibic siatkówki. Oh!
Florek W-wa
4 miesiące temu
Jedni dostają kary administracyjne , a lepszy sort powie przepraszam i po temacie. To ja pytam się co oznacza skrót PiS ????!!!!
andrzejkula1
4 miesiące temu
No tak, jeden od aktywów państwowych historyk po lubelskim kulu, drugi wycemenyster od energii z koksu i węgla połączyli siły by poczuć na meczu zapach spoconych ciał zawodników, przygotowujących ich do jutrzejszej wizyty w koksowni gdzie zapach powietrza jest bardzo zbliżony. "Trening ponoć czyni mistrza, na pewno mają licencje zawodnicze z pisowskiego związku koksowniczo -sportowego więc nienaruszyli żadnych obostrzeń" powiedział jeden z najsłynniejszych europarlamentarzystów w przejdzie z Brukseli na ojczyzny łono kabrioletem Ryszard Cz.
TINKE...RS
4 miesiące temu
Dlaczego jak pisowiec coś przeskrobie (patrz Emilewicz) i zapytasz kogoś z tej parti o opinię to zawsze jest ta sama odpowiedz :nie znam , jeszcze się niezapoznałem , nic mi jeszcze nie wiadomo i tak wkoło Macieju. Ale gdyby chodziło o opozycję to zawsze są przygotowani.
!!!!
4 miesiące temu
dymisja w normalnym kraju już by ich w rządzie nie było
gość 111
4 miesiące temu
Obatel im pozwolił, a on przecież główny siatkarz aktualnie
SK1965
4 miesiące temu
A GZIE MANDACIK , PRZECIĘTNY OBYWATEL JUŻ BY PŁACIŁ
bDXNLdaP
zbycho
4 miesiące temu
Jakie przepraszam ,a gdzie kara 30 tyś.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić