Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Pracownik fabryki zamordował pedofila. Policja zrobiła dla niego wyjątek

77
Podziel się

Gdy 34-letni Rosjanin odkrył, że wieloletni przyjaciel wykorzystał seksualnie jego małą córeczkę, postanowił go zabić. Przedstawiciele lokalnej społeczności stanęli za nim murem. Został potraktowany w szczególny sposób również przez funkcjonariuszy policji.

Pracownik fabryki zamordował pedofila. Policja zrobiła dla niego wyjątek
Wiaczesław M. zamordował swojego wieloletniego przyjaciela. Odkrył, że wykorzystał on seksualnie jego córkę
bETGFGJh

Pracownik fabryki Wiaczesław M. dowiedział się o wykorzystaniu swojego dziecka przez Olega Swiridowa przypadkowo. W trakcie wspólnej popijawy 34-latek dostrzegł na telefonie przyjaciela nagranie, na którym Swiridow gwałci małą dziewczynkę. M. rozpoznał w ofierze własną 9-letnią córkę.

Zabił gwałciciela swojej córki. Policjanci potraktowali go wyjątkowo

Oleg Swiridow uciekł, a Wiaczesław M. zgłosił przestępstwo funkcjonariuszom policji. Jednak 34-latek nie zamierzał czekać na aresztowanie i wyrok – sam wytropił, a następnie zamordował Swiridowa przy użyciu noża.

bETGFGJj

Wiaczesław M. został aresztowany, jednak nie przyznaje się do zabójstwa, dowodząc, że Oleg przypadkowo wpadł mu pod nóż. W toku śledztwa okazało się, że córka M. nie była jedyną ofiarą zmarłego – Swiridow utrwalił na nagraniach również inne akty pedofilii z udziałem siebie i dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

Zobacz także: Zobacz też: Umówił się z małoletnią. Został zatrzymany
bETGFGJp

Przedstawiciele wioski w regionie Samara stanęli murem za Wiaczesławem M. Jak argumentowali, 34-latek chciał jedynie chronić swoją córkę i pozostałe dzieci. Za M. wstawiły się również liczne osoby publiczne.

Każdy normalny rodzic, matka czy ojciec, rozerwałby takiego pedofila na miejscu – mówi jeden z mieszkańców.

Jak podaje The Sun, zgodnie z obowiązującym w Rosji prawem Wiaczesław M. powinien trafić do aresztu. Jednak funkcjonariusze policji postanowili zrobić dla 34-latka wyjątek. M. będzie oczekiwał na proces – w przeciwieństwie do innych osób oskarżonych o zabójstwo – w areszcie domowym.

bETGFGJq
On nie jest mordercą – chronił swoją córkę i nasze dzieci. Wszyscy stoją po jego stronie – przekonuje sąsiadka Wiaczesława M.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETGFGJK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
Jaro
2 miesiące temu
Zwarzywszy na sprzedajne sądy w Polsce przydały by się w naszym kraju samosądy !! bez biurokracji i w trybie natychmiastowym ,wtedy byłby porządek
Boska sprawie...
3 miesiące temu
Wasze komentarze są pełne mowy nienawiści i hejtu. Nie wierzę w to, co czytam. Ja też mam małą siostrę i nie wiem jak zachowałbym się w takiej sytuacji, ale wiem jedno. Absolutnie nikt nie ma prawa pozbawiać życia innego człowieka. (O ile sami nie jesteśmy w sytuacji zagrożenia życia naszego, bądź innych, spowodowanej jego zachowaniem.) Niezależnie od tego co zrobił. - Miał prawo żyć. W więzieniu byłby karany do końca życia. Nie każdy musi kończyć studia w tym kierunku, żeby zdać sobie sprawę z najważniejszego faktu naukowego, dotyczącego takich osób. Pedofilia jest bardzo ciężką chorobą. W znakomitej większości przypadków takie działania nie wynikają z własnej, świadomej woli. Osoby chore, które nie potrafią z różnych powodów (Np. uwarunkowań intelektualnych lub behawioralnych.) panować nad swoimi żądzami, wypadają w sidła okrutnych zbrodni, którym nie są w stanie stawić czoła. Ciężko to porównać do czegokolwiek dlatego nie podam w tym miejscu analogicznego przykładu. Ludzie mają mroczną stronę swojej natury. W komentarzach udowadniacie, że u was, tak samo jak u zamordowanego pedofilia, ta mroczna strona potrafi zwyciężyć . Na koniec dwa cytaty: "Nasze padnięty są naszym przekleństwem." "Do triumfu zła wystarczy, żeby dobry człowiek pozostał bezczynny." Podążając za drugim, postanowiłem napisać komentarz. Bóg istnieje.
Starszyzna
3 miesiące temu
brawo i jeszcze raz brawo dla ojca. Ale powiedzcie który to po lewej czy prawej ?
bETGFGJL
Koko
3 miesiące temu
Wszyscy marudzicie na prawo, prawo nie jest złe tylko sądy i prokuratura daje jakieś śmieszne wyroki i oskarżenia. A ten gość to prawdziwy mężczyzna który był gotowy pójść na resztę życia do więzienia by pokazać córce że każdy kto ją skrzywdzi poniesie konsekwencje.
Ketman
3 miesiące temu
A u nas czarna zaraza chroni gwałcicieli dzieci przy wsparciu ministerstwa tzw. sprawiedliwości...
Realista
3 miesiące temu
Obiektywnie rzecz biorąc pedofile, gwałciciele i mordercy powinni być skazywani na śmierć. Wykonanie wyroku należałoby do ofiar lub ich rodzin. Tylko wtedy można mówić o sprawiedliwości i prawie.
KLEMENS
3 miesiące temu
U nas prokurator, sąd, biegli by 5 lat roztrząsali sprawę a na końcu i tak by dowalili mu z 10 lat. U nas panuje zasada odwrotnej wiktymologii gdzie to sprawca jest ofiarą czynu którego się dopuścił. System bardziej się troszczy o sprawców badając przyczyny, warunki socjalne, finansowe, medyczne etc. a faktyczna ofiara w najlepszym razie jest pozostawiona sama sobie lub systemowo uciszana. Dzieje się to już momencie składania zawiadomienia na komendzie gdzie policjant przyjmujący zgłoszenie tylko wyczuje, że coś nie jest jasne albo będzie trudne do ustalenia, zachowuje się jak ksiądz wobec wnioskujących o apostazję - robi co może aby taką osobę odwieść od tego zamiaru.
Calm7
3 miesiące temu
Szkoda chłopa.
Krt
3 miesiące temu
Kto pisał artykuł ? W pierwszym akapicie, jest napisane, że zamordował a w drugim, że "zamordowany" uciekł. To jak ?
Kobra
3 miesiące temu
Tak jak w Polsce pedofili i innych musimy utrzymywać z naszych pieniędzy prawo wcale nie istnieje i dlatego nic nigdy się nie zmieni bo kryminalistow daje się do hoteli więc czego mają się bać następcy prawo w w Polsce to śmiech na sali
Daro
3 miesiące temu
Zrobiłbym to samo!!! Brawo dla niego!👏
prawda1234
3 miesiące temu
popijawa, gwałcenie dziecka nagrane na telefonie, policja nic, nikt nic wcześniej, potem po-wódkowy samosąd...Ruski. Pewnie kolega na telefonie ma nagrane gwałty pełnoletnich, jak to robili jego przodkowie w czasie marszu na Berlin. Ruski, to nawet nie są ludzie, ani nawet nie zwierzęta, bo zwierzęta są wyżej niż to śmierdzące gównem i potem bydło, gdzie gwałcenie dzieci i czego popadnie jest normą w sumie.
Tomek
3 miesiące temu
Brawo dla tego Pana - jest Bohaterem , za co oni chca go karaz , za posprzatanie takiego smieciam, za to powinien dostac nagrode
bETGFGJD
Sebi
3 miesiące temu
Też bym tak zrobił BRAWO
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić