o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Pracownik prezydenta Olsztyna pogryzł policjanta

34
Podziel się

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz kilka dni temu informował, że ktoś włamał się na jego konto na Twitterze i zamieszczał wpisy, których on, by nigdy nie opublikował. Według polityka autorem tweetów jest były pracownik olsztyńskiego magistratu, który mści się na nim za zwolnienie dyscyplinarne.

Pracownik prezydenta Olsztyna pogryzł policjanta
Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. (Facebook)
bESVEbaZ

W ubiegłą sobotę na Twitterze prezydenta Olsztyna pojawił się wpis, który nawiązywał do jego życia rodzinnego. "No walnął w drzewo. I co Niech rzuci kamieniem każdy, kto nie uderzył w drzewo po pijaku" - opublikowano taki post na tablicy Piotra Grzymowicza.

Wpis odnosił się do syna prezydenta, który pod koniec października prowadził auto pod wpływem alkoholu, po czym wylądował w rowie. 36-letni Paweł G. usłyszał zarzut kierowania na drodze publicznej samochodem w stanie nietrzeźwości.

bESVEbbb
Powiem tylko tyle, że mój syn jest dorosłym człowiekiem, sam odpowiada za swoje czyny i poniesie konsekwencje swojego czynu, a właściwie już je ponosi. Ja nie próbowałem interweniować w jego sprawie i nie zamierzam tego robić. Takie jest życie, trzeba płacić za swoje błędy. Mój syn skrzywdził tym, co zrobił, najbliższych, żonę, dzieci. Całe szczęście nikogo więcej. I tyle komentarza w tej sprawie - skomentował Piotr Grzymowicz w rozmowie z Portalem Samorządowym.

Prezydent tłumaczy kto włamał się na jego Twittera

Prezydent Olsztyna tłumaczył także sytuację wpisów, które pojawiły się na jego Twitterze. "Dowiedziałem się o tym od współpracownika. To nastąpiło ok. 15 minut od publikacji wpisów. Wraz z dwoma synami natychmiast podjęliśmy próbę wyłączenia konta. Wcześniej opublikowałem tweet z informacją, że nie jest to mój wpis, a sprawę zgłoszę do organów ścigania. Wprawdzie sprawnie udało zmienić się hasło i usunąć wpis, ale wiadomo, że jego treść poszła już w eter." -wyznał w rozmowie z Portalem Samorządowym.

Piotr Grzymowicz zgłosił włamanie w poniedziałek 15 listopada zastępcy komendanta policji w Olsztynie - poinformowała rzecznik ratusza Marta Bartoszewicz w rozmowie z portalem debata.olsztyn.pl.

bESVEbbh

Zdaniem włodarza autorem złośliwych wpisów jest były współpracownik polityka, który został zwolniony dyscyplinarnie za jazdę pod wpływem alkoholu i pogryzienie policjantów.

Jestem przekonany, że to mój były współpracownik, zwolniony przez dyrektora komórki organizacyjnej, w której pracował. On już od kilkunastu dni "popisywał" się w swoich mediach społecznościowych innymi niewybrednymi wpisami. Chwalił się, że ma dużą wiedzę na temat urzędu miasta, że chętnie podzieli się nią z dziennikarzami - tłumaczy Piotr Grzymowicz, cyt. przez Portal Samorządowy.
bESVEbbi
Zobacz także: Emocje wokół projektu PiS. "Biegają posłowie, boją się to podpisywać"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESVEbbC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
zly pan
1 tyg. temu
a to gryzon
Niepełnospra...
1 tyg. temu
Witam. Będzie ocena Olsztynskiego sądu.pomrocznosc jasna. To były opary .Polcjant jest nowy miał prawo się pomylić.
Nikus.
1 tyg. temu
Mam teraz szacunek do Pana Tuska. Przyznał się do popełnienia wykroczenia przyjol mandat bez tłumaczenia. I bez zawiadamiania szefa Policji.A chłopstwo od razu straszy Policja.
bESVEbbD
Janus.
1 tyg. temu
Stół i krzesło i czlowiek ma swoje miejsce. A 10% i jego etatowi radni i ziomki po studiach od Góreckiego. Polska zniknie z mapy Europy i świata jak chlopstwo nadaj bedzie przy korycie.Jak chłopstwo nie szanuje zwierząt a ma szanowac czlowieka.
Goombas
1 tyg. temu
Ja czegoś nie rozumiem. Przecież walki psów są w tym kraju są zakazane.
równi i
2 tyg. temu
RÓWNIEJSI...
WARmiak
2 tyg. temu
10%
Ypo
2 tyg. temu
A od kiedy Zawiadomienie o przestępstwie przyjmuje zastępca komendanta Miejskiego Policji od tego jest ekipa operacyjna , która jest do dyspozycji 24 h na dobę lub najbliższą jednostką Policji, szkoda , że do komendanta głównego się nie zgłosił tuman.
Zbyszek D
2 tyg. temu
Olsztyniacy cię znają i nie kupią tych tłumaczeń. Złóż dymisję i idź w cholerę. Cały Olsztyn ma cię dość.
EUropejczyk
2 tyg. temu
To jakiś PIES SŁUŻBOWY STRAŻY MIEJSKIEJ?
Kazia
2 tyg. temu
Musiał to zgłoszenie przyjąć zastępca komendanta? A nie łaska w komisariacie przez okienko. Chyba lepszy sort
Tonald Dusk
2 tyg. temu
He he pali głupa że to nie on😵
hejter prawde...
2 tyg. temu
ja walnąłem w drzewo po pijaku ale byłem na piechotę! A może to drzewo walnęło we mnie? Strasznie agresywne te drzewa.
bESVEbbv
ada
2 tyg. temu
całe urzędowe barachło, za 30 lat moze w PL sie polepszy, moze? póki co dalej komuna i socjalizm, pokolenia musza wymrzeć
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić