o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Przełom w sprawie śmierci Kacperka z Nowogrodźca. Wstrząsające ustalenia

99
Podziel się

Dolny Śląsk. Pod koniec kwietnia 3,5-letni Kacperek z Nowogrodźca zaginął. Przez ponad tydzień był poszukiwany przez policjantów i ochotników. Na początku maja jego ciało znaleziono w rzece. Prokuratura wyjawiła nowe ustalenia w śledztwie. Dziecko było pod wpływem narkotyków.

Przełom w sprawie śmierci Kacperka z Nowogrodźca. Wstrząsające ustalenia
(Policja)
bDeVvXZx

Śmierć Kacperka do tej pory uznawana była za tragiczny wypadek. Dziecko, które zostało pod opieką ojca, niepostrzeżenie wyszło z domu i nie wróciło. Dwutygodniowe poszukiwania potwierdziły podejrzenia - Kacperek wpadł do rzeki, gdzie się utopił.

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze poinformowała jednak o przełomie w sprawie. Jak podane Super Express, okazało się, że dziecko było pod wpływem substancji pochodnej amfetaminy. Sekcja zwłok wykazała, że Kacperek zażył na tyle dużo środka, że najprawdopodobniej to zaburzyło jego zdolności psychoruchowe.

bDeVvXZz

Rafał B., ojciec dziecka, w czasie, kiedy go pilnował sam był pod wpływem substancji pobudzających. Jak podaje SE, mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki, które nie były zabezpieczone przed dzieckiem. Kacperek miał substancję na wyciągnięcie ręki.

Mężczyzna usłyszał więcej zarzutów. Przede wszystkim narażenie życia dziecka, udzielanie narkotyków innym osobom w ilości minimum 6g oraz prowadzenie samochodu pod wpływem.

bDeVvYaa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(99)
J23
2 miesiące temu
Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci.
Ara
2 miesiące temu
Przypadek? Nie sądzę.
Nr ci
2 miesiące temu
Co tu komentować? Kodeks Hammurabiego by się przydał.
bDeVvYab
mmm11
2 miesiące temu
wcześniej go bronili ,każdy może wypić piwo ,tylko zajmując się dzieckiem normalny rodzic nie pije
Ola
2 miesiące temu
To teraz widac na dłoni.A tak się wszyscy oburzali,kiedy sprawa była rozpatrywana.Matka dziecka głowę za tatuśka dawała.Płomiennie się o nim i w samych superlatywach wypowiadała.Gdzie była? Nie wiedziała co tatuś ma w domu? Nie pomyślała,że dzieci to tylko dzieci? Odebrać patologii resztę dzieciaków i to jak najszybciej.Biedni mali męczennicy....
Najnowsze komentarze (99)
Rrr
2 miesiące temu
No państwo i kk zmusza do dzieci to i tak się będzie kończyć. Ale ważne żeby nienarodzone życie ratować.
pamietam
2 miesiące temu
Pamietam jak broniono go w komentarzach , ze uciekl mu z widoku ten malec a teraz wyszlo o co chodzi
Kalinka
2 miesiące temu
Co się tego 500+ uczepiliscie? Pobiera jest każda rodzina z dziećmi, czyli 2,5mln rodzin... Więc o co chodzi?
Powinno
2 miesiące temu
być odwrotnie. Ojciec mógł się zaćpać, a dzieciak trafić do kochającej rodziny
Makumba
2 miesiące temu
To w końcu on wyszedł z domu czy jak???
maciekm
2 miesiące temu
A tyle bylo jazgotu jaki ten niemiecki jugendamt okrutny, ze zabiera dzieci. A tam jest krotka pileczka, sa awantury, wodeczka, narkotyki - dziecko wyjezdza z domu. Nie ma mamy? Mama moze odwiedzic a dziecko ma ubranie, jedzenie nie ma kontaktu z patolami w typie tego tatusia. Zrobienie dziecka nie oznacza, ze mozesz byc tata lub mama.
Prowokator
2 miesiące temu
Czemu droga redakcja usuwa komentarze? Napisałem, że najpierw wszyscy bronili ojca, a teraz wyszła prawda. Dożywocie i tyle w temacie. Komentarz miał 400 łapek i usunięty? Gdzie tu hejt, czysta prawda.
1234
2 miesiące temu
Dlaczego ten człowiek żyje. Kara śmierci
bDeVvXZT
Edyta
2 miesiące temu
Boże zatrzymaj ten świat ile dzieci jeszcze
Hhh
2 miesiące temu
A moze dzieciak wzial, przewrocil sie, stracil przytomnosc a tatus roku wrzucil go do rzeki, zeby zatrzec slady...
Gość
2 miesiące temu
Przykre jest to, że tacy ludzie mają dzieci aż się wierzyć nie chce.Przez skrajną głupotę i brak odpowiedzialności za drugą osobę narażają dziecko na pewna śmierć.Matka tego dziecka też nie lepsza skoro go broni widocznie brak jej wyobraźni, albo trzejzwej oceny sytuacji.Szkoda dziecka.
Gość
2 miesiące temu
Pamiętam słowa matki Kacperka cytowane na wizji lokalnej, aby dać ojcu spokój.Kobieto zastanów się kogo Ty próbujesz bronić ten typ świadomie przyczynił się do śmierci Twojego syna, także nie płeć głupot.Niestety większość dzieci tak kończy kiedy mamusie są zapotrzone w niewłaściwych partnerów tzw.tatusiów
Gość
2 miesiące temu
A ja wylądowałam z dzieckiem 2,5 letnim w szpitalu, z dusznościami i osłabieniem,a potraktowali mnie jak kryminalistkę i patologię i pierwsze co to zrobili mojemu dziecku to testy wlasnie na narkotyki.Nadmienię,że w de mieszkam,a trafilam na lekarke z Hiszpani gadającą pol na pol.Dramat.
cozashit
2 miesiące temu
Z jakiego domu? Podobno na działce byli. Dziennikarze i rekadtorzy tego portalu powinni wrócić do szkoły wasze artykuły są bez sensu
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić