Radiowóz uderzył w fiata. Wszystko wyglądało bardzo groźnie

76

W sobotę w Białymstoku doszło do kolizji z udziałem radiowozu. "Kurier Poranny" donosi, że policyjny pojazd zderzył się z fiatem na skrzyżowaniu ulic Branickiego z Miłosza. "Według świadków policja jechała na sygnałach i wjechała na skrzyżowanie przy czerwonym świetle" - poinformowano.

Radiowóz uderzył w fiata. Wszystko wyglądało bardzo groźnie
Niebezpieczne zdarzenie w Białymstoku (Facebook, Eryk Ernesto, Kolizyjne Podlasie)

W sobotę krótko przed godz. 9:00 na skrzyżowaniu ulic Miłosza i Branickiego w Białymstoku doszło do niebezpiecznego zdarzenia. "Kurier Poranny" informuje o zderzeniu policyjnego radiowozu z fiatem panda. Na miejscu zdarzenia pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Wstępne ustalenia "Porannego" wskazują na to, że radiowóz jednał na sygnale do interwencji. Podążał ulicą Branieckiego w stronę Baranowickiej. Na skrzyżowanie z Miłosza wjechał przy czerwonym świetle.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dorota Szelągowska o programie "Totalne remonty Szelągowskiej": "To program, który realnie pomaga ludziom"

Wówczas zielone światło miał kierowca pandy. Jechał on ulicą Miłosza w kierunku Piastowskiej. Radiowóz uderzył w bok fiata, po czym ten dachował. Świadkowie uważają, że uczestnikom zdarzenia nie stało się nic poważnego. Auto postawiono na koła.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że tuż przed godz. 9 jadący ul. Branickiego w kierunku Dojlid na sygnałach uprzywilejowanych radiowóz uderzył w bok fiata pandy jadącego od ul. Miłosza w kierunku ul. Piastowskiej - przekazała w rozmowie z "Kurierem Porannym" podkom. Marta Rodzik Zespół Prasowy KWP w Białymstoku.

Kolizja w Białymstoku. Ucierpiały trzy osoby

Oficjalne informacje mówią o tym, że w zdarzeniu ucierpiały trzy osoby. Taki komunikat napłynął od dyżurnego Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku.

Z uwagi na to zdarzenie pojawiły się utrudnienia w ruchu. Najprawdopodobniej zostanie ono zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Zdjęcia z miejsca zdarzenia pojawiły się m.in. na facebookowej grupie Kolizyjne Podlasie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić