o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Robert sam wychowywał trzy córki. Zginął w wypadku. Poruszające sceny na pogrzebie

42
Podziel się

55-letni Robert S. zmarł w tragicznym wypadku na krajowej "50" w poniedziałek. W sobotę w niezwykle wzruszającym i smutnym pogrzebie uczestniczyli jego koledzy z pracy, którzy uczcili pamięć Roberta specjalnym przejazdem ciężarówek ulicami Białegostoku.

Robert sam wychowywał trzy córki. Zginął w wypadku. Poruszające sceny na pogrzebie
Tragedia w Grębiszewie (Facebook)
bECyZuwR

Na krajowej "50" w Grębiszewie doszło w poniedziałek przed południem do czołowego zderzenia toyoty i ciężarówki przewożącej kruszywo. Osobówką podróżowała rodzina z powiatu otwockiego: 34-letnia matka, 5-letnia dziewczynka, 9-letni chłopiec i 39-letni ojciec, który kierował.

Wypadek przeżyła wyłącznie kobieta, którą w stanie krytycznym przewieziono do szpitala. Zginął również kierowca tira. Jak mówili ratownicy, akcja była bardzo wymagająca, również ze względu na stan karoserii pojazdów, które uległy dewastacji. Kabina ciągnika siodłowego uległa całkowitemu zgnieceniu. Znajdowała się w rowie, przysypana kruszywem.

bECyZuwT

Kierowca próbował uratować rodzinę

Jak informuje "Super Express", ciężarówką kierował 55-letni Robert S., mieszkaniec powiatu białostockiego. Chcąc uratować rodzinę w toyocie, odbił nagle w bok. Według świadków zdarzenia naczepa ciężarówki zrobiła w powietrzu kilka obrotów. Jak twierdzą świadkowie tragicznego wypadku, 55-latek "miał urwane nogi". Mimo akcji medyków nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu.

W sobotę 55-letni Roberta S. pochowano w Białystoku. Mężczyzna był zawodowym kierowcą ciężarówek i sam wychowywał trzy córki – Elwirę, Paulinę i Patrycję. Podczas pogrzebu szef 55-latka powiedział, że Robert był niezwykle lubiany w środowisku, spokojny, sumienny i zaangażowany w to, co robi. Uczył młodych kierowców zawodu. "Wszyscy go znali i szanowali" - dodał.

bECyZuwZ

50 ciężarówek na pogrzebie

To jak ceniony był 55-letni Robert wśród miejscowych, było widać podczas niezwykle smutnej, ale jednocześnie wzruszającej ceremonii pogrzebowej. Obok cmentarza pojawiły się między innymi ciężarówki współpracowników Roberta. Aby uczcić swojego kolegę, w pewnym momencie zaczęli trąbić.

Po pogrzebie zorganizowali dla swojego zmarłego przyjaciela specjalny przejazd ulicami miasta. Był on krótki, ale niezwykle poruszył wszystkich uczestników. W ułatwieniu przejazdu pomogły nawet policyjne radiowozy.

bECyZuxa

Zrzutka dla osieroconych córek

Szef tragicznie zmarłego pracownika postanowił wspomóc osierocone córki w tym niezwykle trudnym czasie. Zorganizował zbiórkę na portalu zrzutka.pl. Kwota, którą chce zebrać, to 30 tysięcy złotych. Do końca akcji pozostało jeszcze wiele dni, a jak dotąd udało się zebrać blisko 24 tysiące złotych.

Zobacz także: Czołowe zderzenie samochodu z autobusem. Przerażające wideo ze Śląska
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECyZuxu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Aga
2 miesiące temu
Szef ma tyle ciężarówek a taki biedny ze robi zrzutkę na dzieci wstyd
O tym Wszyscy...
2 miesiące temu
Kierowca ma tylko jedno jedyne zadanie:skupienie się całkowicie na jeździe i dojechanie do celu! Cała reszta spada na pasażerów, wszystkie czynności, niezwiązane bezpośrednio z trzymaniem kierownicy i prowadzeniem pojazdu... To tak niewiele, a wciąż za wiele... Dbajmy o Naszych "woźniców", a przy tym też o Nasze rodziny i o tych za Nami, przed Nami i z naprzeciwka...Wielkie ukłony i szacunek dla kierowcy ciężarówki, przepłacił życiem ratowanie innego życia, znał tą odwieczną prawdę, że jest drogocenne i jedyne... Cóż tu po ukłonach, kiedy to życie utracił, natomiast choć jedno ocalił, jaki będzie skutek, tego jeszcze nie wiadomo... Można powiedzieć bohater i Nasz ziemski"święty"... Pozdrawiam Wszystkich kierowców i ich rodziny, szanujmy się Kochani!!!
Hmmm
2 miesiące temu
Ludzie ogarnijcie się wkońcu Ci wszyscy co jeszcze dane jest Wam żyć... Tragedia ogromna, często spotykana ostatnio... Co się z Nami dzieje, skąd tyle bezsensownych, tragicznych w skutkach wypadków...Jeżeli jesteśmy zmęczeni, źle się czujemy stańmy i odpocznijmy, zainteresujmy się swoim złym samopoczuciem,spadnie telefon, to niech leży, zjedźmy na pobocze i go podnieśmy, ogarnianie GPS to przecież może zrobić pasażer siedzący obok, albo zjedźmy ustawmy GPS, przecież w ostateczności i tak dojedziemy do celu, są jeszcze znaki drogowe, kiedyś nie było GPS i dojechaliśmy, gdzie trzeba... życie jest tak krótkie i można bardzo szybko je stracić...przy tym tyle rozpaczy, łez, poczucia beznadziejności... Proszę nie wińmy Boga za Naszą ludzką głupotę... Cały czas powtarzam, że głowa nie jest tylko od noszenia na karku,ale od używania jej, od myślenia, wszystko jest po coś....Pozdrawiam Wszystkich! Dbajmy o siebie i innych, Ci z naprzeciwka też mają rodziny, drogocenne życie i jedno TYLKO, które jest bardzo kruche!
bECyZuxv
Jola
2 miesiące temu
Ja wszystko rozumiem. Ale te córki są już dorosłe i mają swoje rodziny. Po co zbiorka?
Dezynfekcja
2 miesiące temu
Polacy to chory, niecywilzowany naród, nie nadający się do życia, brak kultury na drodze, brak kultury pracy, brak kultury do drugiego człowieka, cały syf to wy i wasze podejście do życia. Jesteście skonczeni jako naród. Ukraincy są bardziej cywilizowani od was.
Farida2021
2 miesiące temu
Dzieci dostaną rentę rodzinną po ojcu. Na każde dziecko osobno. Wielka tragedia. Wyrazy współczucia dla dzieci i bliskiej rodziny.
333
2 miesiące temu
Dobrze że chociaż tak chce pomoc
1960
2 miesiące temu
Mógłby szef firmy wspomóc dzieci a nie robić zrzutkę.By się wstydził!!!
Zmzm
2 miesiące temu
Dobry Bóg tak chcial
mariusz
2 miesiące temu
Toyota i wszystko jasne.
ddd
2 miesiące temu
Kto to pisał?Przedszkolak?
on555
2 miesiące temu
Artykuł napisany bardzo chaotycznie. Najpierw jest wzmianka o rodzinie z samochodu osobowego, potem wzmianka o kierowcy tira , który zginął, a nastepnie npisane jest o kierowcy ciężarówki, który chcac uratować rodzinę odbił i urwało mu nogi........ kogo wy zatrudniacie? czy redaktor naczelny nie sprawdza tych tekstów?
hihihihi
2 miesiące temu
dobrze się stało
bECyZuxn
Renata
2 miesiące temu
Z tego artykułu nic nie wiem ...kto był kim do tych dzieci...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić