Rosjanie ukryli się w czołgu. "Wychodźcie, świnie"

Do sieci trafiło kolejne nagranie, ukazujące ukraińską odwagę. Z krótkiego filmu wynika, że przerażeni rosyjscy żołnierze zabarykadowali się w swoim czołgu, podczas gdy Ukrainiec z granatem w ręku próbował wyciągnąć ich z pojazdu. "Rosyjskie świnie" - mówił po niemiecku do okupantów.

Rosjanie ukryli się w czołgu. "Wychodźcie, świnie"
Rosjanie zamknęli się w swoim czołgu (Twitter)

Każdego dnia rosyjskiej inwazji Ukraińcy pokazują, że nie boją się okupanta i nie zamierzają się poddać. Internet obiegło kolejne nagranie z frontu, które udowadnia, że ukraińska odwaga i wola walki wręcz onieśmielają wroga.

Rosjanie ukryli się w czołgu

Na wideo, które po raz pierwszy ukazało się na portalu Reddit, widać ukraińskiego żołnierza stojącego na rosyjskim czołgu. Na pojeździe można zaobserwować charakterystyczny znak "Z", który stał się już symbolem rosyjskiej agresji.

Z nagrania wynika, że żołnierze Putina ukryli się w czołgu ze strachu przed przeciwnikami. Ukraiński żołnierz próbował ich stamtąd wywabić. W ręku trzymał granat, którym wymachiwał nad włazem.

- Dzień dobry, rosyjskie żołnierskie świnie - powiedział po niemiecku, kopiąc we właz. Prawdopodobnie użył tego języka w nawiązaniu do wcześniejszych słów Władimira Putina. Dyktator przekonywał bowiem, że "specjalna operacja wojskowa" w Ukrainie ma na celu "denazyfikację" tego kraju.

Rosjanie jednak nie reagowali na nawoływania Ukraińca. - Wyjdźcie, to was oszczędzę - żołnierz powiedział na końcu nagrania. Nie wiadomo, jaki był finał tej sytuacji, gdyż wideo w tym momencie się kończy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Rosja użyje broni chemicznej? Władze USA alarmują
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić