o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Schronisko zaapelowało o pomoc. Niesamowity odzew

6
Podziel się

Z niesamowitym odzewem spotkał się apel schroniska dla zwierząt w Białymstoku. Placówka poprosiła o zorganizowania tymczasowego domu dla pupili w związku z pożarem wysypiska śmieci na sąsiedniej działce.

Schronisko zaapelowało o pomoc. Niesamowity odzew
Psy znalazły tymczasowe domy (Facebook)
bErtpUER

Nietypowa inicjatywa schroniska w Białymstoku rozpoczęła się 13 kwietnia. To właśnie wtedy wybuchł pożar na sąsiadującym z nim wysypisku śmieci. Duszący dym spowodował znaczne pogorszenie warunków dla przebywających w placówce czworonogów. Kierownik postanowiła zaapelować do internautów o zorganizowanie pupilom tymczasowych domów do czasu unormowania sytuacji.

Nie ma bezpośredniego zagrożenia ogniem! Psy są w miarę bezpieczne. Zagraża im gryzący, duszący dym. Potrzebne domy tymczasowe na okres, kiedy sytuacja wróci do normy - zaapelowała kierownik schroniska.
bErtpUET

Apel spotkał się z niesamowitym odzewem. Internauci zsolidaryzowali się ze schroniskiem w tym trudnym czasie. Domy tymczasowe znalazło około 50 psów. Tymczasowi opiekunowie odbierali je do późnych godzin wieczornych. Placówka opublikowała na Facebooku galerię zdjęć przedstawiającą czworonogów w nowych domach. W poście podziękowano również wszystkim, którzy udzielili pomocy.

Na ten moment wszystkie psy, które mogły opuścić schronisko już wyszły. Zobaczymy, jak będzie się rozwijać sytuacja. Mamy nadzieję, że nie będzie się tliło. Do piątku powinno wszystko się wywietrzyć. W tym czasie pracownicy doprowadzą boksy i wybiegi do porządku - napisano an Facebooku.
bErtpUEZ

Sprawę pożaru skomentowała straż pożarna. Okazało się, że pod wiatą na wysypisku zapaliła się hałda śmieci mająca rozmiar 20 na 10 metrów. Gaszenie płomieni trwało ponad godzinę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zobacz także: Nieoczekiwana rada dla Donalda Tuska ws. katastrofy smoleńskiej
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErtpUFu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
J.....
4 miesiące temu
OGROMNE KARY FINANSOWE,dla właścicieli działki,na której jest wysypisko! To "najtańszy" sposób "utylizacji" śmieci!!! Ale może przełoży się to na kilka adopcji piesków. Jakie muszą być szczęśliwe,że są w domu - nie wiedzą tylko,że to chwilowe...
Ktos
4 miesiące temu
Ale to może czemu by nie,skorzystać z tej nadarzającej się okazji i zatrzymać pieska u siebie na zawsze,
Polka
4 miesiące temu
Kocham was moje mokre noski i merdając ogonki ❤️
bErtpUFv
Mohito
4 miesiące temu
Super, ale juz mi szkoda tych co mysla, ze to juz na zawsze.
Psiora
4 miesiące temu
Wzielabym, ale mam już 3🐕🐕🐕🐕🐕
Tom
4 miesiące temu
Serce rośnie gdy czyta się, że tyle osób udzieliło schronienia pieskom:) Wielki Szacunek!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić