Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

Sprawa Madeleine McCann. Sensacyjne oświadczenie

38
Podziel się:

Zaginięcie Madeleine McCann pozostaje jedną z najbardziej tajemniczych spraw w historii. Głównym podejrzanym o porwanie dziewczynki jest Christian Brueckner. 44-latek zaklinał się, że ma alibi na czas przed zaginięciem McCann. Mówił prawdę?

Sprawa Madeleine McCann. Sensacyjne oświadczenie
Christian Brueckner jest podejrzewany o porwanie i morderstwo Madeleine McCann. Miał dostarczyć alibi na czas zniknięcia dziewczynki (Getty Images)

Christian Brueckner konsekwentnie zaprzecza, aby miał cokolwiek wspólnego ze zniknięciem Madeleine McCann. Jak informuje "New York Post", 44-latek jest oficjalnie podejrzanym, jednak nie usłyszał jeszcze oskarżenia o popełnienie przestępstwa.

Zaginięcie Madeleine McCann. Czy Christian Brueckner ma alibi?

Główny podejrzany w sprawie zniknięcia Madeleine McCann postanowił skorzystać z prawa do zachowania milczenia i odmówił składania zeznań w sprawie. Z prokuraturą kontaktuje się wyłącznie za pośrednictwem swojego obrońcy.

Hans Christian Wolters, niemiecki prokurator, który prowadzi sprawę, zaprzeczył, aby Christian Brueckner przedstawił już alibi. Jak podkreślił, dowody, że główny podejrzany nie mógł dopuścić się porwania dziecka, ponieważ w czasie jego zniknięcia przebywał gdzieś indziej, wciąż nie zostały przedstawione.

W ogóle nie znamy jego alibi. Jak dotąd nie przedstawił żadnych informacji – nawet za pośrednictwem swojego obrońcy – relacjonował Hans Christian Wolters w rozmowie z "The Sun".
Zobacz także: Zobacz też: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa

To, że Christian Brueckner wciąż nie przedstawił alibi, stoi w sprzeczności z jego własnymi słowami. Mimo że 44-latek odmawia składania zeznań – tylko raz oficjalnie zaprzeczył, aby miał coś wspólnego ze zniknięciem małej Brytyjki – zdradził co nieco w rozmowie jednym z brytyjskim śledczych.

Wyznanie miało rzekomo miejsce w trakcie przygotowań do nowego filmu dokumentalnego o sprawie McCann. Śledczy Mark Williams-Thomas miał usłyszeć wówczas od Bruecknera, że nie przebywał w pobliżu kurortu, w którym doszło do porwania.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
PnPn
4 miesiące temu
No i gdzie ta sensacja, naciągacze?
TU WIM
4 miesiące temu
Gdy znów do murów klajstrem świeżym Przylepiać zaczną obwieszczenia, Gdy „do ludności”, „do żołnierzy” Na alarm czarny druk uderzy I byle drab, i byle szczeniak W odwieczne kłamstwo ich uwierzy, Że trzeba iść i z armat walić, Mordować, grabić, truć i palić; Gdy zaczną na tysięczną modłę Ojczyznę szarpać deklinacją I łudzić kolorowym godłem, I judzić „historyczną racją”, O piędzi, chwale i rubieży, O ojcach, dziadach i sztandarach, O bohaterach i ofiarach; Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin Pobłogosławić twój karabin, Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba, Że za ojczyznę – bić się trzeba; Kiedy rozścierwi się, rozchami Wrzask liter pierwszych stron dzienników, A stado dzikich bab – kwiatami Obrzucać zacznie „żołnierzyków”. – O, przyjacielu nieuczony, Mój bliźni z tej czy innej ziemi! Wiedz, że na trwogę biją w dzwony Króle z panami brzuchatemi; Wiedz, że to bujda, granda zwykła, Gdy ci wołają: „Broń na ramię!”, Że im gdzieś nafta z ziemi sikła I obrodziła dolarami; Że coś im w bankach nie sztymuje, Że gdzieś zwęszyli kasy pełne Lub upatrzyły tłuste szuje Cło jakieś grubsze na bawełnę. Rżnij karabinem w bruk ulicy! Twoja jest krew, a ich jest nafta! I od stolicy do stolicy Zawołaj broniąc swej krwawicy: „Bujać – to my, panowie szlachta!”
Sofia
4 miesiące temu
Nikt już nie pomoże
Polak mały
4 miesiące temu
Tak i Polska🇵🇱💌, którą kochamy chcę współpracować z wszystkimi krajami na zasadach określonych traktatami, przepisami na fundamencie praw człowieka.
???
4 miesiące temu
Czy oni na prawdę pracują nad tą sprawą?To nawet Rutkowski dawno znalazłby sprawcę!
Lewy
4 miesiące temu
Skoro jest podejrzany a nie jest oskarżony to znaczy, że nie mają na niego ŻADNYCH dowodów. A skoro nie mają dowodów to po co gość ma przedstawiać alibi? Może akurat był z kochanką? Albo w klubie dla gejów? Po co ma mówić o alibi skoro o nic go nie oskarżyli? Skoro nie ma zarzutów to nie musi się bronić. W ogóle cały ten artykuł to jakaś "zapchaj dziura" nie macie już o czym pisać, tylko kopiujecie artykuły z innych serwisów. Masakra. Ciekawe ilu macie dziennikarzy w terenie...
aaa
4 miesiące temu
Z akumulatorem na jajach by nie kłamał.
SBU UKRAINA
4 miesiące temu
Ależ to proste, to wina Putina i Ruskich!
0001
4 miesiące temu
To jest teatrzyk zaplanowany przez elity Zobaczycie że będzie cud i się znajdzie w jakimś kontrowersyjnym momencie żeby media odciągnąć od tematu
kłamie bandyt...
4 miesiące temu
mnie by powiedział wszystko w 20 minut
pawel-
4 miesiące temu
rodzice niewinni ???
Dorota
4 miesiące temu
No nie zazdroszczę jej rodzicom żyć z czymś takim , bezwzględnie co się stało , dla mnie nie chce mi się nawet na nich patrzeć.
Justyna
4 miesiące temu
Nie umniejszam tragedii,bólu i rozpaczy,ale dzieci znikają codziennie i próbuję zrozumieć czemu akurat w tym przypadku wydano horrendalne już sumy na rozwiązanie sprawy.
Zrozumcie
4 miesiące temu
Proszę państwa Polska niepodległa istnieje tylko wirtualnie a można tylko mówić to co ktoś uzna za poprawne
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić