Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. To może być przełom

348
Podziel się

Od tajemniczego zaginięcia Iwony Wieczorek minęło już ponad 11 lat. Wciąż nie wiadomo jednak, co się wydarzyło z młodą gdańszczanką. Dziennikarz śledczy Janusz Szostak zapowiada przełom w tej sprawie. Jego zdaniem policja ma dokonać wkrótce zatrzymań.

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. To może być przełom
Od tajemniczego zaginięcia Iwony Wieczorek minęło już ponad 11 lat. (Facebook)
bETYqfNN

Iwona Wieczorek z Gdańska zaginęła w lipcu 2010 roku. Po raz ostatni została zarejestrowana przez kamery przy wejściu nr 63 na plażę w Gdańsku Jelitkowie. Śledczy wciąż nie wyjaśnili, co stało się później.

Autor książek o zaginięciu Iwony Wieczorek - Janusz Szostak w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że prawdopodobnie niedługo nastąpi przełom w sprawie zaginionej 19-latki.

bETYqfNP
Dowiedziałem się kilkanaście dni temu, że Prokuratura Krajowa zleciła Wydziałowi Terroru Kryminalnego i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji w Warszawie pewne czynności. Swoje działania wykonuje też Komenda Główna Policji. Z pewnego źródła wiem, że coś się kroi. Chciałem uzyskać potwierdzenie u źródła. Podjąłem próby kontaktu - powiedział dziennikarza śledczy w rozmowie z "Super Expressem".

-Rzecznik stołecznej komendy nie odniósł się do moich słów, ale również im nie zaprzeczył. Podobnie prokuratura - dodał Janusz Szostak.

Janusz Szostak w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie zaginionej wraz z wymownym podpisem "Idziemy po was!". Zdaniem Szostaka "Archiwum X" nic już nie robi w sprawie zniknięcia Iwony Wieczorek. Dziennikarz dowiedział się, że sprawę przekazano innym jednostkom.

bETYqfNV
Z wiedzy, którą nabyłem z kręgów policyjnych, wynika jasno, że działania zlecono Wydziałowi Terroru Kryminalnego i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Ma on dobrą opinię i jest skuteczny w zatrzymaniach. Co ważne, dokonuje ich nie tylko w stolicy - mówi Szostak w rozmowie z "Super Expressem".

Autor książek o Iwonie Wieczorek twierdzi ponadto, że jeszcze w tym roku śledczy mogą zatrzymać osoby podejrzane w tej sprawie. -Obiecywano zakończenie tej sprawy do końca roku i liczę, że tak się stanie - mówi "Super Expressowi". -Prawdopodobnie nie będzie to jedna osoba. Zapowiada się większa akcja - dodaje.

Zobacz także: "Wie, jaka jest prawda". Wiceminister odpowiada Tuskowi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETYqfOq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(348)
Kotka
1 tyg. temu
Najlepiej niech zajmie sie Tusk on zwalil samolot i spacerowal z Putinem na molo on bedzie wiedzial jak dzialac to jest jego kolega Krystek on dojdzie
JUŻ
1 tyg. temu
ówczesny MSWiA Sienkiewicz po kogoś szedł. I gdzie doszedł...?
Piotrków T.
1 tyg. temu
Mam takiego sąsiada, bardzo lubi jeździć do Gdańska, do 3 city. Na każde wakacje zabiera własny rower. Super facet, w społeczności przykład ojca, męża i człowieka. Można powiedzieć wzorzec.
bETYqfOr
Piotrków T.
1 tyg. temu
Mam takiego sąsiada, bardzo lubi jeździć do Gdańska, do 3 city. Na każde wakacje zabiera własny rower. Super facet, w społeczności przykład ojca, męża i człowieka. Można powiedzieć wzorzec.
Biskup
1 tyg. temu
Na zdjęciu z monitoringu idzie za Iwona...
Prałat
1 tyg. temu
Myślałem, że tylko baba Jaga je dzieci. W 2010r żył jeszcze świątobliwy ka. Jankow...
Krystyna
1 tyg. temu
Gdzie jest ciało. Nie ma ciała nie ma morderstwa.
Gone
1 tyg. temu
Jest taki film. Ten autor tej książki to mi przypomina kolesia z cirrus high koło los Angeles, california. "Podejrzani". Największą sztuczką diabła jest to by udowodnić światu, że nie istnieje.
Przypadkowa
1 tyg. temu
Nie interesuje mnie kto kogo lubi. To były wakacje. Pewna grupa ludzi, w kraju, w jakimś mieście urządza sobie zabawy. Zaginięcia, są to przypadki lub planowane przestępstwa. Jeden koleś z sąsiedztwa wyjeżdża na polowania. Wabiki itp. ponieważ ma pozycję społeczną szuka frajera, robi sobie wycieczki nawet zagraniczne. Frajer siedzi.. Zbieżność imion i sytuacji
Donald
1 tyg. temu
Jest tyle spraw na głowie. Codziennie ginie człowiek.
Anonim
1 tyg. temu
Iwona to może mieć rodzinę w Kielcach. Podobne nazwisko..
Demokracja ko...
1 tyg. temu
Tak jest w mieście. O zabawie decyduje grupa osób. Człowiek tylko zakłada mundur. Ponieważ przeżyłem krwawa or..nad jeziorem grupa ta, satanistyczna, neonazistowska już ponad 14 lat robi że mnie psychicznego, ponieważ nikt nie udowodni, iż anioły i demony istnieją w rzeczywistości.
Constantine
1 tyg. temu
W to porwanie mogły być zamieszane ówczesne władze miasta. U nas też takie zabawy mają, u czarownic , w krwawe orgie itp, kryją się, odgrywają rolę, potem piszą książki. W 2007r. osobiście to przeżyłem z woli pana Boga. Kręcili wówczas dom nad jeziorem z Reveavesem i Bullock. Dziwne to osiedle. Na poczcie polskiej na osiedlu do nabycia są książki; przygoda nad jeziorem, wampir z jeziora, porwanie nad jeziorem, romans nad jeziorem, miłość nad jeziorem, też 3city, Suków, Borków, Daleszyce., Mójcza. Powieści kryminalno przygodowe oparte na faktach. Ci zakonnicy nas obserwują.
bETYqfOj
NS..
1 tyg. temu
Winnego nie będzie, bo Komeda wtedy siedział
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić