Straciła nogę, ale uratowała dziecko. Koszmarny wypadek na przejściu dla pieszych

0

Na przejściu dla pieszych w Wielkiej Brytanii rozpędzony mercedes uderzył w pielęgniarkę. Kobieta cudem uszła z życiem. W ostatniej chwili udało jej się rzucić swoje pięciomiesięczne dziecko na chodnik, co uratowało mu życie.

Straciła nogę, ale uratowała dziecko. Koszmarny wypadek na przejściu dla pieszych
Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych (Pixabay)

24-letnia Ruby Flanagan szła ze swoim pięciomiesięcznym synkiem do sklepu Aldi. Na przejściu na pieszych dostrzegła zbliżającego się z zawrotną prędkością mercedesa.

Kobieta cudem uszła z życiem. Uratowała też życie swojemu dziecku, rzucając je na chodnik tuż przed tym, jak uderzył w nią samochód. Natychmiast po wypadku pracownicy sklepów w centrum handlowym rzucili się pani Flanagan na pomoc.

Gdy to się działo, policjanci pobiegli po koce i smoczki dla małego Leona. Następnie 24-letnia pielęgniarka została przetransportowana samolotem do szpitala w Aintree.

Tam lekarze amputowali jej prawą nogę. Istnieje obawa, że i lewa będzie musiała zostać amputowana ze względu na liczne złamania. Policja powiedziała, że ​​kierowca mercedesa współpracuje podczas śledztwa.

Co dalej?

Teraz 24-letnią pielęgniarkę czeka wielomiesięczna rehabilitacja.

Miała wrócić do pracy w przyszłym miesiącu. Niestety stan jej zdrowia oznacza, że ​​nie będzie mogła. Jej partner również nie będzie mógł pracować, ponieważ będzie musiał opiekować się swoim małym chłopcem, podczas gdy ona przebywa w szpitalu, a także potem, kiedy będzie wracała do zdrowia w domu. To będzie długa droga - powiedziała szwagierka 24-latki.

Sprawą zajmuje się policja. Ruszyła również zbiórka pieniędzy dla heroicznej pielęgniarki, ponieważ specjalistyczna opieka medyczna, jakiej będzie potrzebowała, może wiązać się z wysokimi kosztami.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić