o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Uciekła z Chin. Opublikowała raport o koronawirusie

166
Podziel się

Koronawirus pojawił się pod koniec 2019 roku. Według oficjalnych danych pierwsze zarażenie człowieka nastąpiło na targu w Wuhan. Jednak chińska wirusolog twierdzi, że wirus powstał w laboratorium. Opublikowała raport, który ma potwierdzać jej tezy.

Uciekła z Chin. Opublikowała raport o koronawirusie
Doktor Li-Meng Yan (YouTube)
bDnFTvAl

Doktor Li-Meng Yan jako jeden z pierwszych naukowców rozpoczęła pracę nad badaniem koronawirusa. Niedawno uciekła z Chin twierdząc, że pozostając w ojczyźnie nie mogłaby powiedzieć światu prawdę o zarazie.

Dr Yan pracowała w dziale badań laboratoryjnych zdrowia publicznego Uniwersytetu w Hongkongu. To centrum badań chorób zakaźnych Światowej Organizacji Zdrowia, dlatego tam rozpoczęto pierwsze badania nad epidemią w Wuhan.

bDnFTvAn

Wg dr. Li-Meng wirus rozprzestrzeniał się w Chinach dużo wcześniej. Władze o wszystkim wiedziały, jednak zatajały prawdę.

Doktor Li-Meng twierdzi, że koronawirus mógł powstać w laboratorium w ciągu pół roku. Dowodzi, że SARS-CoV-2 posiada cechy biologiczne, które nie występują u wirusów odzwierzęcych naturalnego pochodzenia. Pełny raport można przeczytać TUTAJ.

bDnFTvAt

Kobieta twierdzi, że ​​odkrycia naukowe jej zespołu zostały zatajone. Przełożeni mieli nakazać jej zakończyć badanie i milczeć na temat niewygodnych dla władz odkryć. Targ w Wuhan miał być "tylko przykrywką". Tezom Li-Meng Yan zaprzecza m.in. raport opublikowany w "Nature Medicine", który można przeczytać TUTAJ.

Nasze analizy wyraźnie pokazują, że SARS-CoV-2 nie jest tworem laboratoryjnym ani celowo manipulowanym wirusem - podkreślają twórcy raportu.
Zobacz także: Awantura wokół nagrania z Trzaskowskim. Mieszkańcy zabrali głos
bDnFTvAO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(166)
mirror
2 miesiące temu
Wszystkie najgroźniejsze wirusy powstały w laboratoriach. Na przykład virus HIV rzeczywiscie pochodzi od małpy, zapominają jednak dodać, że ta małpa całe życie spędziła w laboratorium!
karol1karol
2 miesiące temu
to się pytam dlaczego jeszcze wszystkie Państwa nie wytoczyly przeciwko Chinom sprawy!Tylko jeszcze na tym Chiny zarobily przysylając samoloty jako pomoc zapotrzebowanie na maseczki itd.
świrus
2 miesiące temu
Racja na 100%
bDnFTvAP
RAB
2 miesiące temu
Pytanie zasadnicze: Po co manipulowano w laboratorium nad stworzeniem takiego wirusa, bo jego pochodzenie z laboratorium nie ulega wątpliwości. Na targu wirusy się nie przetwarzają.
542543
2 miesiące temu
A fundacja należąca do gatesa jakimś cudem - przypadkiem jest właścicielem patentu tego wirusa
Najnowsze komentarze (166)
Hej
2 miesiące temu
A moze klamie ?
Ernesto
2 miesiące temu
Program Genesis.Wirus(drzewo dobra i zła) skracajacy życie oraz szczepionka(drzewo życia). Ciekawe czy nic RBA przetrwała POTOP(opady kwasowe) a propo kwarantanna też była no bo w końcu 2 Herubów pilnowało dostępu do wirusa jak też szczepionki
jagrazka
2 miesiące temu
te wszystkie bzdety na temat koronowirusa zaczynają zwyczajnie nudzić , ludzie mają to wszystko w d....
i w p....du
2 miesiące temu
wylądował
Ewela
2 miesiące temu
To się w głowie nie mieści co się na tym świecie dzieje, jak chcą nas wykończyć. Koszmar
JESZCZE ŻYJĘ
2 miesiące temu
TA BROŃ BIOLOGICZNA ROZPYLANA BYŁA NAD POLSKĄ JUŻ W LISTOPADZIE 2019 ROKU.
12345
2 miesiące temu
Ten artykuł z którego nic nie wynika publikowaliście kilka miesięcy temu. Znowu szukacie sensacji?
Gosc
2 miesiące temu
Jak można wbijać ludziom taka fikcje Chiny powiedziały ze coś jest i nagle cały Świat ogłupiał ludzi robią w h... A a umieralność na świecie nigdy nie była ukazywana dla społeczeństwa. Jestem Polakiem i te wszystkie bzdury które publikuje Jackowski to jest debilizm ile płaci mu TVP za te idiotyzmy, ludzie otwórzcie oczy nie dajcie się szczepić bo was zbija..... Korona Vitrus ja mogę odpowiedzieć za te sowa bo to jest wolność słowa my Polacy gdzie klowiek jesteś ie otwórzcie o żyć pozdrawim
bDnFTvAH
Mario
2 miesiące temu
Gosc
Nie bądźgyem
2 miesiące temu
Hiv stvożono w kooperacji japonsko niemiecko amer,polsko szwajc.. Itd.celem było zmiejszenie przyrostu i populacji afryki.zmuszenie ludzi do zakładania gumki.ale patologie społ.Wojny plem.masowe gwałty itd. Dały uboczny efekt a turystyka sex oraz pedof.jak i sprzedaż organów rozniosła hiv po świecie.chińczycy musieli zatrzymać ruchy społ.w HK.virus był metodą. Jego tranzyt ceną jaką musiano za płacić. Goye nie mają pojęcia co robią ludzie dla władzy i pieniedzy.aushwitz jest żywe i ma sie dobrze tu w polsce.zapytaj Jezuitów jaką przysiege składają.
AntyTeza
2 miesiące temu
Uciekla z Chin, na napisanie raportu czekala dwa miesiace...
Jarek 123
2 miesiące temu
Uciekła sama z kraju, a jej rodzina tam pozostała. Dobre sobie
Włodziu
2 miesiące temu
A Bolek mówił i ostrzegał. Teraz jesze 100 000 000pln.odda każdemu-bo też to mowił
Yog
2 miesiące temu
Mógł, jej zdaniem, może itd... Artykuł o niczym. Neeext
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić