Wypuścili na wolność nie tego więźnia. Trwają poszukiwania

12

Ten błąd personelu więzienia może nieść za sobą katastrofalne skutki. W wyniku ich pomyłki Eduardo Cabana, jeszcze do niedawna osadzony w więzieniu w Miami-Dade w stanie Floryda, został przedwcześnie zwolniony. Nie potrafią ustalić, gdzie obecnie się znajduje.

Wypuścili na wolność nie tego więźnia. Trwają poszukiwania
Eduardo Cabana (MIAMI-DADE CORRECTIONS AND REHABILITATION DEPARTMENT)

Jak podaje Miami Herald, Eduardo Cabana dopuścił się całego szeregu przestępstw. Udowodniono mu m.in. strzelanie oraz rzucanie w inne osoby niebezpiecznymi przedmiotami, które mogą doprowadzić od śmierci.

Przez pomyłkę wypuścili więźnia na wolność. Jak do tego doszło?

Eduardo Cabana został zwolniony z więzienia w dniu swoich 52. urodzin. Gdy personel Departamentu Więziennictwa i Rehabilitacji Miami-Dade zorientował się, że doszło do tragicznej pomyłki, było już za późno – Cabana zdążył ukryć się przed stróżami prawa.

Przedstawiciele więziennego personelu, którzy wypuścili 52-latka, nie chcą zdradzić, na jakiej podstawie działali. Jednocześnie Rzecznik Departamentu Więziennictwa i Rehabilitacji Miami-Dade zapewnia, że funkcjonariusze policji dokładają wszelkich starań, aby odnaleźć Cabanę i na powrót sprowadzić do więzienia.

Priorytetem MDCR (Departamentu Więziennictwa i Rehabilitacji Miami-Dade – przyp. red.) jest jak najszybsze zatrzymanie sprawcy. W tej chwili skupiliśmy na tym wszystkie swoje siły – potwierdził Juan Diasgranados, rzecznik instytucji (Miami Herald).
Zobacz także: Zobacz też: Tunel pod więzieniem w Peru. Niepokojące odkrycie policji
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić