Właściciele psów wniebowzięci. Genialny pomysł 59-latka

39

Andrew Taylor mieszka w Kaiapoi w Nowej Zelandii. 59-latek zauważył, że lokalne czworonogi nie mogą w pełni cieszyć się spacerem – w miejscowym parku brakowało odpowiednich dla patyków. Wpadł na pomysł, jak uprzyjemnić życie pieskom z sąsiedztwa. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Właściciele psów wniebowzięci. Genialny pomysł 59-latka
59-latek postanowił uprzyjemnić czworonogom z sąsiedztwa spacery. Otworzył dla nich wypożyczalnię patyków (YouTube, 1News)

Andrew Taylor pozyskiwał patyki, przycinając gałęzie z drzew rosnących na jego podwórku. Z czasem zebrał ich tyle, że zaczęło wystarczyć również dla okolicznych czworonogów.

Otworzył dla psów z sąsiedztwa wypożyczalnię patyków. Czworonogi są zachwycone

Jak podaje Good News Network, 59-latek starannie pociął gałęzie na mniejsze części, pozyskując w ten sposób kilkadziesiąt patyków. Następnie poukładał je w ręcznie wykonanych pudełkach, które następnie wyniósł do parku.

Aby zachęcić właścicieli psów do korzystania z patyków, Taylor umieścił na jednym z pudełek podpis "wypożyczalnia patyków". Inicjatywa szybko zaczęła cieszyć się popularnością wśród miejscowych – obecnie wypożyczania ma około 50 czworonożnych klientów.

Zobacz także: Zobacz też: Zabawa szczeniaka z motylem. Śmieszne nagranie, które stało się hitem internetu

Andrew Taylor zaangażował w przygotowywanie wypożyczalni swoją córkę. Tayla Reece przyznała, że razem z ojcem otrzymali wiele wyrazów uznania i wdzięczności od miejscowych właścicieli czworonogów, którzy niejednokrotnie czuli frustrację, bezskutecznie szukając patyków dla pupili.

Docenili to wszyscy właściciele psów, którzy wiele razy doświadczyli – nie zawsze owocnego – poszukiwania "właściwych" patyczków. To pomysł, który ma dla nich sens – cieszyła się Tayla Reece (Good News Network).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić