o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Rapowali o przemocy wobec kobiet. Znani raperzy podejrzewani o gwałt na 15-latce

124
Podziel się

Do napaści na nastolatki doszło we włoskim mieście Matera. Pod pretekstem udziału w imprezie skłoniono je do przyjścia do willi, gdzie miał miejsce zbiorowy gwałt. Wśród podejrzanych są znani włoscy raperzy – jeden z mężczyzn to syn policjanta.

Rapowali o przemocy wobec kobiet. Znani raperzy podejrzewani o gwałt na 15-latce
bDohMXRx

Według ustaleń "Corriere della Sera" skrzywdzone 15-latki są obywatelkami Wielkiej Brytanii. Do napaści doszło w nocy z 6 na 7 września. Zaraz po zdarzeniu obie dziewczyny w godzinach porannych zgłosiły się na posterunek policji w Materze.

Zbiorowy gwałt na 15-latkach. Włoska policja aresztuje podejrzanych

Zgodnie z wersją przedstawioną przez 15-latki w trakcie imprezy jedna z nich została siłą wyprowadzona do ogrodu. Druga ruszyła za koleżanką, jednak mężczyźni odciągnęli ją w ciemne miejsce na tyłach domu. Obie dziewczyny ciężko pobito i wykorzystano seksualnie.

bDohMXRz

Część napastników miała nagrywać napaść telefonami. Funkcjonariusze włoskiej policji przewieźli 15-latki do lekarza, odbyło się również przesłuchanie. W trakcie badań okazało się, że ofiary podstępnie odurzono narkotykami – zakazane substancje prawdopodobnie dodano do ich drinków.

Zobacz także: Zobacz też: Napadł na policjantów podczas ucieczki. Funkcjonariusze ze Śląska publikują nagranie

Policji udało się dotrzeć do siedmiu z ośmiu podejrzanych. To 19-letni Giuseppe Gargano, 23-letni Michele Masiello, 21-letni Alessandro Zuccaro oraz 22-letni Alberto Lopatriell. Wśród domniemanych napastników są również włoscy raperzy: Michele "Red Michael" i Egidio "Meu Deus" Andriulli.

bDohMXRF

Jeden z zatrzymanych raperów jest synem policjanta. Muzycy zostali przesłuchani, jednak wyrażono zgodę, aby pozostawali na wolności. "Corriere della Sera" podaje, że obaj mężczyźni są znani z piosenek, w których nawołują do przemocy wobec kobiet. Na razie nie udało się zatrzymać ósmego podejrzanego.

bDohMXSa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(124)
Apacz
3 miesiące temu
U nas byłby Kamil. D., Andrzej. J, itd. Widać że da się piętnować oprawców na starcie...
kicia
3 miesiące temu
No przykra sprawa dla tych 15 latek. Tylko skąd się wzieły 15 letnie brytyjki we włoszech na imprezie?
ahhhhhhhhh
3 miesiące temu
kiedys europa narzucala swoje wzorce i cywilizowala swiat. dzis importuje "wzorce" z czarnych gett ... BTW odkiedy to raperzy to muzycy ? to tak jakby kolesi skuwajacych beton nazwac rzezbiarzami ...
bDohMXSb
Xbdbd
3 miesiące temu
Włochy też w Unii a można tam publikować dane sprawców, nawet domniemanych? Dlaczego w Polsce nie można?
podatnik
3 miesiące temu
Jak 15 latka idzie na noc na imprezę to jest normalne w krajach zachodnich ale jak matka każe takiej dywan wytrzepać to się wszystkie organizację oburzają i prawa rodzicielskie zabierają.
Najnowsze komentarze (124)
Artur
2 miesiące temu
Danusia,Danusia skandują chłopaki na imprezie . Danusia tańczy w kółku i robi pełen strpiz ...potem naga siada na tapcznie i zasypia ...na szczęście chłopaki mieli na tyle rozumu że nikt jej nie zgwałcił...niektóre dziewczyny same proszą się o problemy..
Dziobak.
2 miesiące temu
Jaka muzyka takie obyczaje ....nigdy nie słyszałem żeby kogoś zgwałcili po koncercie muzyki poważnej..A rapowcy to strzelanina ,gwalty ,bójki...muzyka i trendy czarnych gett przenikają do świata białych.
opamiętanie
2 miesiące temu
Skończmy wreszcie nazywać te afroamerykańskie plumkaniny muzyką, a raperów artystami.
Muzyk
3 miesiące temu
"Muzycy zostali przesłuchani"... brawo o2
Muzyk
3 miesiące temu
"Muzycy zostali przesłuchani"... brawo WP
Ja Polak
3 miesiące temu
Skoro 15 latki idą na taką imprezę, please, szkoda ich, ale same po to poszły, powinny siedzieć w domu
5thbed
3 miesiące temu
już miałem napisać, że organizacja to podstawa społeczeństwa, a kobiety są rozwydrzone i destrukcyjne. To chyba "Zachód" w tym wieku i zastrzeżenia. Przecież nie w grupie i nie koleżanki ze szkoły z nauczycielami. "Syn policjanta". Wydaje mi się, że przemoc wobec kobiet, to zawsze można i nie należy robić.
Dziad
3 miesiące temu
W starych dobrych czasach zamiast dostac kasę na disco dostałaby od ojca z liscia w pape i tak skonczyloby się jej nocne wyjście.
bDohMXRT
Ola
3 miesiące temu
Po co tam poszły ???
NajsztubSąd
3 miesiące temu
Ciekawe czy krzyczały, bo jak nie to chyba raczej nie był gwałt. Przynajmniej wg "polskich" sądów.
gfdrtg
3 miesiące temu
Jest proste antidotum: kręcenie wora drutem aż sam odpadnie i nie będzie naśladowców.
tak pytam
3 miesiące temu
jeśli nie krzyczały to o czym mowa? Korwin opłaci obrońców panom bezpodstawnie oskarżonym!
klawisz
3 miesiące temu
NO TO ZA KRATKAMI SIĘ Z nimi ZABAWIĄ .... AŻ MIŁO
Jekyll
3 miesiące temu
Dawniej rap coś znaczył, dziś to popłuczyny. A ci raperzy milionerzy z USA to już dno totalne. Ale skoro nawet prezydent Duda może rapować to o czym tu gadać)
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić