o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Rapowali o przemocy wobec kobiet. Znani raperzy podejrzewani o gwałt na 15-latce

124
Podziel się

Do napaści na nastolatki doszło we włoskim mieście Matera. Pod pretekstem udziału w imprezie skłoniono je do przyjścia do willi, gdzie miał miejsce zbiorowy gwałt. Wśród podejrzanych są znani włoscy raperzy – jeden z mężczyzn to syn policjanta.

Rapowali o przemocy wobec kobiet. Znani raperzy podejrzewani o gwałt na 15-latce
bDeTJqYB

Według ustaleń "Corriere della Sera" skrzywdzone 15-latki są obywatelkami Wielkiej Brytanii. Do napaści doszło w nocy z 6 na 7 września. Zaraz po zdarzeniu obie dziewczyny w godzinach porannych zgłosiły się na posterunek policji w Materze.

Zbiorowy gwałt na 15-latkach. Włoska policja aresztuje podejrzanych

Zgodnie z wersją przedstawioną przez 15-latki w trakcie imprezy jedna z nich została siłą wyprowadzona do ogrodu. Druga ruszyła za koleżanką, jednak mężczyźni odciągnęli ją w ciemne miejsce na tyłach domu. Obie dziewczyny ciężko pobito i wykorzystano seksualnie.

bDeTJqYD

Część napastników miała nagrywać napaść telefonami. Funkcjonariusze włoskiej policji przewieźli 15-latki do lekarza, odbyło się również przesłuchanie. W trakcie badań okazało się, że ofiary podstępnie odurzono narkotykami – zakazane substancje prawdopodobnie dodano do ich drinków.

Zobacz też: Napadł na policjantów podczas ucieczki. Funkcjonariusze ze Śląska publikują nagranie

Policji udało się dotrzeć do siedmiu z ośmiu podejrzanych. To 19-letni Giuseppe Gargano, 23-letni Michele Masiello, 21-letni Alessandro Zuccaro oraz 22-letni Alberto Lopatriell. Wśród domniemanych napastników są również włoscy raperzy: Michele "Red Michael" i Egidio "Meu Deus" Andriulli.

bDeTJqYJ

Jeden z zatrzymanych raperów jest synem policjanta. Muzycy zostali przesłuchani, jednak wyrażono zgodę, aby pozostawali na wolności. "Corriere della Sera" podaje, że obaj mężczyźni są znani z piosenek, w których nawołują do przemocy wobec kobiet. Na razie nie udało się zatrzymać ósmego podejrzanego.

bDeTJqZe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(124)
Apacz
miesiąc temu
U nas byłby Kamil. D., Andrzej. J, itd. Widać że da się piętnować oprawców na starcie...
kicia
miesiąc temu
No przykra sprawa dla tych 15 latek. Tylko skąd się wzieły 15 letnie brytyjki we włoszech na imprezie?
ahhhhhhhhh
miesiąc temu
kiedys europa narzucala swoje wzorce i cywilizowala swiat. dzis importuje "wzorce" z czarnych gett ... BTW odkiedy to raperzy to muzycy ? to tak jakby kolesi skuwajacych beton nazwac rzezbiarzami ...
bDeTJqZf
Xbdbd
miesiąc temu
Włochy też w Unii a można tam publikować dane sprawców, nawet domniemanych? Dlaczego w Polsce nie można?
podatnik
miesiąc temu
Jak 15 latka idzie na noc na imprezę to jest normalne w krajach zachodnich ale jak matka każe takiej dywan wytrzepać to się wszystkie organizację oburzają i prawa rodzicielskie zabierają.
Najnowsze komentarze (124)
Artur
miesiąc temu
Danusia,Danusia skandują chłopaki na imprezie . Danusia tańczy w kółku i robi pełen strpiz ...potem naga siada na tapcznie i zasypia ...na szczęście chłopaki mieli na tyle rozumu że nikt jej nie zgwałcił...niektóre dziewczyny same proszą się o problemy..
Dziobak.
miesiąc temu
Jaka muzyka takie obyczaje ....nigdy nie słyszałem żeby kogoś zgwałcili po koncercie muzyki poważnej..A rapowcy to strzelanina ,gwalty ,bójki...muzyka i trendy czarnych gett przenikają do świata białych.
opamiętanie
miesiąc temu
Skończmy wreszcie nazywać te afroamerykańskie plumkaniny muzyką, a raperów artystami.
Muzyk
miesiąc temu
"Muzycy zostali przesłuchani"... brawo o2
Muzyk
miesiąc temu
"Muzycy zostali przesłuchani"... brawo WP
Ja Polak
miesiąc temu
Skoro 15 latki idą na taką imprezę, please, szkoda ich, ale same po to poszły, powinny siedzieć w domu
5thbed
miesiąc temu
już miałem napisać, że organizacja to podstawa społeczeństwa, a kobiety są rozwydrzone i destrukcyjne. To chyba "Zachód" w tym wieku i zastrzeżenia. Przecież nie w grupie i nie koleżanki ze szkoły z nauczycielami. "Syn policjanta". Wydaje mi się, że przemoc wobec kobiet, to zawsze można i nie należy robić.
Dziad
miesiąc temu
W starych dobrych czasach zamiast dostac kasę na disco dostałaby od ojca z liscia w pape i tak skonczyloby się jej nocne wyjście.
bDeTJqYX
Ola
miesiąc temu
Po co tam poszły ???
NajsztubSąd
miesiąc temu
Ciekawe czy krzyczały, bo jak nie to chyba raczej nie był gwałt. Przynajmniej wg "polskich" sądów.
gfdrtg
miesiąc temu
Jest proste antidotum: kręcenie wora drutem aż sam odpadnie i nie będzie naśladowców.
tak pytam
miesiąc temu
jeśli nie krzyczały to o czym mowa? Korwin opłaci obrońców panom bezpodstawnie oskarżonym!
klawisz
miesiąc temu
NO TO ZA KRATKAMI SIĘ Z nimi ZABAWIĄ .... AŻ MIŁO
Jekyll
miesiąc temu
Dawniej rap coś znaczył, dziś to popłuczyny. A ci raperzy milionerzy z USA to już dno totalne. Ale skoro nawet prezydent Duda może rapować to o czym tu gadać)
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić