o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Wszystkich Świętych. Jaka pogoda na niedzielę 1 listopada?

1
Podziel się

1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Jaka pogoda będzie towarzyszyć temu szczególnemu dniu? Wygląda na to, że będzie dość ciepło.

Wszystkich Świętych. Jaka pogoda na niedzielę 1 listopada?
Pogoda. Jak będzie w niedzielę? (Pixabay)
bDoDAQHp

Pogoda we Wszystkich Świętych często płata figle. Nierzadko jest chłodno i deszczowo. W tym roku jednak 1 listopada ma być dość ciepły. Możemy spodziewać się temperatur w granicach od 13 do 15 stopni Celsjusza.

W niektórych regionach będzie jeszcze cieplej. W woj. dolnośląskim i wielkopolskim termometry mogą wskazać nawet ok. 16-17 stopni Celsjusza. Na południowym wschodzie natomiast - m.in. na Lubelszczyźnie - może być około 12 st. C.

bDoDAQHr

Przed południem na niebie sporo chmur. Z biegiem czasu powinno być jednak coraz cieplej i pogodniej. Na niedzielę raczej nie przewiduje się opadów deszczu.

Wszystkich Świętych. Inaczej niż zazwyczaj

Z takich warunków atmosferycznych z pewnością bardzo ucieszyliby się wszyscy ci, którzy rokrocznie odwiedzają groby bliskich zmarłych. Niestety, w tym roku nie można wybrać się na cmentarze.

Rząd zdecydował, że we Wszystkich Świętych nekropolie będą zamknięte. Na cmentarze nie wejdziemy też 2 listopada. Zaległości będzie można nadrobić dopiero 3 listopada. Pamiętajmy jednak o tym, by stosować się do wszelkich zaleceń i dbać o swoje bezpieczeństwo. Troszczmy się też o bliskich!

bDoDAQHx
bDoDAQHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
🤮🤮🤮
miesiąc temu
Będzie burza🤣🤣🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (1)
🤮🤮🤮
miesiąc temu
Będzie burza🤣🤣🤣🤣🤣
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić