o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GG
|

Wyjazd do Włoch zamienił się w koszmar. Koronawirus uwięził Brytyjczyków

2
Podziel się

Na pewno nie tak wyobrażała sobie swój wyjazd do Włoch trójka przyjaciół z Wielkiej Brytanii. Mężczyźni zarazili się koronawirusem. Od 17 sierpnia przebywają na przymusowej izolacji i błagają brytyjski rząd o pomoc w powrocie do kraju.

Wyjazd do Włoch zamienił się w koszmar. Koronawirus uwięził Brytyjczyków
Uwięzieni przyjaciele (Will Castle)
bEKvwKkB

Trójka młodych Brytyjczyków wyjechała latem do Włoch uczyć języka angielskiego. Mężczyźni nie wiedzieli jednak, że wakacyjna praca zamieni się w koszmar. Ten rozpoczął się 17 sierpnia, kiedy Rhys James, Quinn Paczesny i Will Castle otrzymali pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Mężczyźni od razu zostali przetransportowani do hotelu. Tam zamknięto ich w osobnych, bardzo małych pokojach. Każdy z Brytyjczyków przechodził zakażenie bezobjawowo, ale wszystkie testy przynosiły pozytywny wynik, co uniemożliwiało im wyjście z kwarantanny. We Włoszech, aby ją zakończyć, należy otrzymać dwukrotnie negatywne wyniki testów w odstępie 24 godzin.

bEKvwKkD

Niedługo miną już dwa miesiące, jak młodzi mężczyźni przebywają w izolacji - podaje źródło, Metro. Z hotelu przeniesiono ich do specjalnej placówki. Brytyjczycy skarżą się na warunki panujące w pokojach. Twierdzą, że jakość posiłków jest bardzo niska. Dodatkowo połączenie z siecią WiFi jest słabe i często uniemożliwia przeprowadzenie rozmów wideo między lokatorami pokojów. Jeden z nich uważa, że rozmowy te są dla nich bardzo istotne, gdyż podnoszą ich na duchu.

Nasz nastrój zależy w tej chwili od jedzenia, które nie jest zbyt dobre. Zwykle jest to mała porcja makaronu, kawałek mięsa i jakieś warzywo - skarży się jeden z mężczyzn w rozmowie z portalem Metro.
bEKvwKkJ

Eksperci kwestionują skuteczność dwóch negatywnych testów przed zwolnieniem z kwarantanny. Dr Maria Van Kerkhove ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) powiedziała, że ​​ponowny pozytywny wynik nie świadczy zawsze o tym, że zostali ponownie zakażeni lub nadal zarażają. Przyznała, że ​​martwe komórki koronawirusa, które wykrywa test, są częścią procesu gojenia.

Will Castle wraz z przyjaciółmi obawiają się o swoje zdrowie psychiczne. Mężczyźni desperacko szukają ratunku. Chcą jak najszybciej wrócić do swoich domów. Ambasada Wielkiej Brytanii odmówiła im pomocy, twierdząc, że nie może ingerować w sprawy medyczne. Mężczyźni zwrócili się niedawno bezpośrednio do brytyjskiego rządu i oczekują na odpowiedź.

Zobacz także: Mały lockdown. 50 powiatów w strefach o większych restrykcjach
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKvwKle
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
ktoś
rok temu
2 miesiące bezobjawowej kwarantanny zamnieci w izolacji pod przymusem, czy to wlansnie nie pokazuje ze te testy niczego nie diagnozują, a mogą słuzyć do zniewolenia dowolnych ludzi? Brytyjczycy to czytają oglądają w TV i bedą potulnie siedziec widząc ze Ci którzy zdecydowali się wyjechać siedzą w hotelowym więzieniu bez widoków na powrót.
haalrad 78
rok temu
Jak na umierających na covid wyglądają całkiem żywo. Ale się nie znam, nie jestem Simonem. what's up doc?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić