o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Prawda o pracownikach WHO wychodzi na jaw. Włos jeży się na głowie

126
Podziel się

Ponad 50 kobiet w Demokratycznej Republice Konga twierdzi, że pracownicy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) walczący z epidemią wirusa Ebola wykorzystywali je seksualnie. Mężczyźni mieli proponować albo zmuszać je do stosunków seksualnych w zamian za pracę.

Prawda o pracownikach WHO wychodzi na jaw. Włos jeży się na głowie
(Pixabay)
bEKuUguZ

WHO zobowiązała się do zbadania zarzutów, po tym jak ponad 50 kobiet oskarżyło pracowników Światowej Organizacji Zdrowia i innych organizacji pozarządowych o wykorzystywanie seksualne podczas walki z wirusem Ebola w Demokratycznej Republice Konga. Zarzuty dotyczą okresu od 2018 do marca tego roku.

Agencja informacyjna New Humanitarian i Fundacja Thomson Reuters przeprowadziły trwające prawie rok dochodzenie. W wywiadach 51 kobiet opowiadało o wielu przypadkach nadużyć, głównie ze strony mężczyzn, którzy twierdzili, że są pracownikami organizacji międzynarodowych.

bEKuUgvb

Co najmniej 30 kobiet wytoczyło zarzuty przeciwko pracownikom WHO. Osiem kolejnych zarzutów dotyczyło mężczyzn, o których mówi się, że pochodzą z ministerstwa zdrowia DR Konga. W raporcie wymieniono również dwie inne agencje ONZ i cztery międzynarodowe organizacje charytatywne.

Miały to robić w zamian za pracę

Pokrzywdzone twierdzą, że mężczyźni, w tym lekarze proponowali im albo zmuszali je do seksu w zamian za pracę. Gdy te odmawiały, natychmiast rozwiązywano z nimi umowy. Jedna określiła to jako „paszport do zatrudnienia”.

Część oskarżonych pochodzi z Belgii, Burkina Faso, Kanady, Francji, Gwinei-Konakry i Wybrzeża Kości Słoniowej.

bEKuUgvh
Działania rzekomo popełnione przez osoby identyfikujące się jako pracownicy WHO są niedopuszczalne i będą szczegółowo zbadane. Każda osoba zidentyfikowana jako zaangażowana zostanie pociągnięta do odpowiedzialności i poniesie poważne konsekwencje, w tym natychmiastowe zwolnienie - podaje w oświadczeniu WHO.

Jak podają agencje, dwie kobiety miały zajść w ciążę w wyniku nadużycia. 25-letnia sprzątaczka powiedziała, że ​​została zaproszona do domu lekarza WHO.

Zamknął drzwi i powiedział mi: jest warunek. Musimy teraz uprawiać seks. Zaczął zdejmować ze mnie ubranie. Cofnęłam się, ale on nie przestawał i dalej ściągał moje ubranie. Zacząłem płakać i powiedziałam mu, żeby przestał. Nie przestawał. Otworzyłam więc drzwi i wybiegłam na zewnątrz - mówi pokrzywdzona.
bEKuUgvi

W innym przypadku 32-letnia kobieta powiedziała agencjom prasowym, że została zaproszona do hotelu na poradę. W holu zaproponowano jej napój bezalkoholowy. Po czym ​​obudziła się kilka godzin później, naga i sama w pokoju hotelowym, podejrzewając, że została zgwałcona.

Zobacz także: WHO: ''Koronawirus może nigdy nie odejść"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKuUgvC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(126)
boob
rok temu
WHO to jakaś lewa organizacja /prywatna / usa juz się wycofała...
jacekkk
rok temu
Zdrowia ludzkości "chroni " organizacja, walcząca o aborcję i eutanazję. Sieją śmierć a niektórzy wierzą, że bronią życia !!!
Wujek
rok temu
WHO samo zło!
bEKuUgvD
Diabeł
rok temu
Ale to podejrzane to WHO
anna
rok temu
tak wygląda nowoczesna wojna zakazy nakazy i strach to jest właśnie covid
Michon
rok temu
WHO za to, że w grudniu zeszłego roku nie zalecili blokady połączeń lotniczych z Chinami powinno się rozpędzić kijami.
true
rok temu
zamknąć tą propagandowa instytucję !!!
...
rok temu
Dobre WHO samo zbada swoja przestępczość i pewnie sami sobie wyznaczą karę?
Abc
rok temu
Te wszystkie trzyliterówki (WHO, NWO, itp)powinny być rozpędzone saletrą bejrucką
NZO
rok temu
WHO TO ZYDOWSKA MAFIA.
Góral Anonim
rok temu
Ci belgowie i francuzi tylko uczyli tolerancji i praworządności... Te panie poprostu nie zrozumiały zaleceń szanownej komisji i trybunału tfue....
gda
rok temu
jaka belgia,francjajuz nie ma belgi francji.taki fakt
Wawiak
rok temu
Tak się rządzi WHO pod kierownictwem etiopskiego komunisty...
bEKuUgvv
pod sąd
rok temu
Czubek góry lodowej - zasłona dymna mająca na celu skierować uwagę na mniej ważne grzechy organizacji. Nie nabierajmy się na na takie działania.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić