Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Wyszedł do toalety. Czekał tam na niego morderca

19
Podziel się

Aristóteles Sandoval był byłym gubernatorem jednego z najniebezpieczniejszych stanów Meksyku. Zginął w piątek podczas kolacji ze znajomymi z rąk członków kartelu.

Wyszedł do toalety. Czekał tam na niego morderca
Aristóteles Sandoval był gubernatorem jednego z najniebezpieczniejszych stanów Meksyku. (YouTube)
bEEEgJmd

Aristóteles Sandoval był byłym gubernatorem zachodniego stanu Jalisco w Meksyku. To stan szczególnie dotknięty przemocą i biedą. Głównym zagrożeniem tego regionu są kartele narkotykowe. To właśnie najprawdopodobniej z rąk gangsterów zginął polityk.

Mężczyzna w piątek jadł kolację z czwórką znajomych w restauracji. Wstał na chwilę od stołu i poszedł do toalety, gdzie czekał już na niego morderca. Napastnik strzelił byłemu gubernatorowi w plecy.

bEEEgJmf

Mężczyzna nie zginął na miejscu. Jak podaje "The Guardian", dwójka jego ochroniarzy próbowała go ratować, ale restauracja i wyjście zostały otoczone przez gang, który uwięził wszystkich w budynku.

Wkrótce ogień został otworzony również na ulicy. Napastnicy zaczęli strzelać w stronę restauracji. Sandoval zmarł chwilę później w szpitalu. Jeden z jego ochroniarzy został poważnie ranny. Były gubernator miał przydzieloną ochronę w postaci 15 osób, jednak w związku z luźną, prywatną kolacją tego dnia towarzyszyły mu tylko dwie.

bEEEgJml

Lokalne media podają, że w ataku brało udział od ośmiu do dziesięciu podejrzanych. Pojawia się również podejrzenie, że udział w ataku brali pracownicy restauracji. Zanim funkcjonariusze zdążyli zabezpieczyć miejsce, lokal był już dokładnie posprzątany, a nagrania z monitoringu usunięte.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Prof. Matyja o szczepieniach. "Nie wolno nam słuchać szamanów" (WIDEO)
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEEgJmG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
bbb
9 miesięcy temu
w plecy? o to odwaga tych ludzi jest wielka
emil
9 miesięcy temu
tam to dopiero jest Meksyk.
emil
9 miesięcy temu
tam to dopiero jest Meksyk.
bEEEgJmH
kik
9 miesięcy temu
Ciekawe kto zdradził?
Polak
9 miesięcy temu
No to nasz gubernator z Zoliborza powinien to przeczytac chociaz to nierealne bo do dzisjaj nie wie jak wlaczyc komputer.
chwalmy Pana
9 miesięcy temu
W Polsce jest to nie do pomyślenia, gdy państwem rządzi mafia partyjno-kościelna.
ZEB
9 miesięcy temu
Katolicki Kraj czyli zabij a potem się pomódl ...
Loriann
9 miesięcy temu
,,był byłym" heh czyli umarł na śmierć
ZIOBRO ADAMA
9 miesięcy temu
ŻE TEŻ KACZYŃSKIEGO NIKT NIE CHCE ...
obrzydlistwo
9 miesięcy temu
Meksyk to bardzo niebezpieczny kraj, a katolicy to, to samo co islamiści. Tak samo są okrutni i agresywni. I żeby nie było, wiem co piszę.
guguguiguigui
9 miesięcy temu
W Meksyku problem jest taki, że nigdy nie wiesz kto jest mafią a kto pilnuje porządku. Są rejony gdzie wojsko i policja pilnują porządku, a mafia robi przestępczą robotę. Ale to tylko tam gdzie rząd centralny ma jakiekolwiek wpływy. W innych rejonach policja jest mafią, a walczy z nią wojsko (ciekawe filmy są w z tego, YT raczej usuwa ale można sobie zobaczyć porównanie taktyki walki tych dwóch formacji), jeszcze w innych praktycznie cała armia jest kontrolowana przez mafię, a policja próbuje "przeżyć" bo nic więcej nie może. Są też rejony gdzie mafia kontroluje wszystkich i tam jest najspokojniej na ulicach, niestety nie oznacza to że bezpiecznie (po prostu po morderstwach nikt nie wzywa policji).
GeorgeUhrbahn
9 miesięcy temu
Proszę o kilka takich akcji u nas. Przydałoby się.
Moralles
9 miesięcy temu
Wszyscy mają medaliki z MB na szyi. Wyciągają je i całują po każdym zamachu. Bardzo religijni są.
bEEEgJmz
matt
9 miesięcy temu
a po wszystkim przestępcy poszli po rozgrzeszenie do kościoła ,
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić