Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Zainstalowali kamerkę w pokoju dziecka. Wtedy to zobaczyli

46

Kiedy rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju swojej córki, zobaczyli, że co wieczór, gdy gasną światła, dzieje się w nim coś niezwykłego. Internauci są poruszeni. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Zainstalowali kamerkę w pokoju dziecka. Wtedy to zobaczyli

Christine Jo Miller, mama Elainey, jest aktywną użytkowniczką TikToka. Pod nickiem @christinejomiller publikuje filmiki, na których dzieli się z internautami szczegółami swojego życia rodzinnego.

Pies wchodzi do pokoju dziecka w nocy. Ma istotny powód

Christine Jo Miller pochwaliła się internautom świetnymi relacjami, jakie łączą 2-letnią dziś Elainey oraz psa o imieniu Berkley. Na początku o Miller i jej partner obawiali się, czy duży czworonóg nie zrobi ich córeczce krzywdy. Jednak okazało się, że Berkley zachowuje się wobec Elainey bardzo delikatnie.

Okazało się, że jedyną rzeczą, która sprawiała jej radość, była jego obecność w pokoju. Kiedy daliśmy mu zgodę na przebywanie w jej pobliżu, zdaliśmy sobie sprawę, jaki naprawdę jest delikatny – opowiada w wywiadzie dla The Dodo.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Rodzice Elainey zainstalowali w pokoju dziewczynki kamerę, by móc w każdej chwili kontrolować, co się dzieje w jej pokoju. Wtedy okazało się, że nie tylko oni martwią się o sen i bezpieczeństwo 2-latki. Każdej nocy Berkley sprawdza, co się dzieje w pokoju dziewczynki. Zamieszczony na TikToku film ma ponad 4 miliony wyświetleń i setki tysięcy polubień.

Zauważyliśmy go, gdy tylko zainstalowaliśmy kamery. (...) Nigdy nie robi nic szalonego. Po prostu melduje się, odwraca się i wychodzi, (...) to jego obowiązek jako członka rodziny – wyjaśniła Christine Jo Miller.
Zobacz także: Zobacz też: Hybryda wilka i psa. Cierpliwie bawi się ze szczeniakami
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić