Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Zakonnica w MasterChef. Idzie jak burza!

8
Podziel się

Czegoś takiego jeszcze nie było w brazylijskiej edycji programu MasterChef. Do finału dotarła zakonnica, która będzie walczyła o tytuł "Mistrza Kuchni".

Zakonnica w MasterChef. Idzie jak burza!
Zakonnica w finale MasterChefa! (Facebook, MasterChef)

Kiedy przyszła do programu niewiele osób wróżyło jej przejście do choćby kolejnego etapu programu. Skromna, uśmiechnięta, zwyczajna, a w tym programie wygrywają przecież osoby o bardzo silnym charakterze.

Szybko okazało się jednak, że pozory mylą, a siostra Lorayne Caroline Tinti to kobieta o bardzo walecznej osobowości i niezwykłym talencie. Jak podkreśla na każdym kroku, wszystko, co udało jej się dokonać w tej edycji brazylijskiego MasterChefa, to zasługa Boga, do którego nieustannie modliła się podczas przygotowywania posiłków.

Szczególnie podczas ostatniego odcinka, kiedy od przygotowanych przez nią potraw zależało jej "być albo nie być" w programie. Przygotowując krewetki, w ostatniej chwili zauważyła, że te nie zostały dobrze oczyszczone. Jak stwierdziła "to zasługa Boga, że zauważyła to w porę". To kardynalny błąd, który nie powinien mieć miejsca, powiedziała.

Zakonnica przygotowała dla jury potrawy, które zachwyciły ich już samym wyglądem. Wciąż jednak nie było pewności, kto otrzyma statuetkę, która jest charakterystyczna dla programu MasterChef i otwiera drzwi do finału.

Wielu internautów zastanawiało się, co takiego przygotowała podczas ostatniego odcinka siostra Lorayne Caroline Tinti. Dania te w końcu skradły serca jurorów. Okazuje się, że były nimi tiramisu, a także, jako główne danie, krewetkowy strogonow, czyli potrawa, która o mały włos nie została zepsuta przez siostrę ze zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Zmartwychwstania, o czym sama wspomniała.

Wkrótce więc zobaczymy Lorayne w finale.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
KsiądzMaciej
rok temu
Kiedy będzie ten odcinek na TVN?
pawel
rok temu
no to po tym programie chłopaki w sutannach będą się o nią ...troszczyć
Alicja
rok temu
No tak, jeszcze zakonnicy tam nie było. Parodia bad parodiami. Gwiazdką chce się uczynić i świecić na firmamencie niebieskim. Żałosne i brak słów. A do kaplicy i modlić się albo do szpitali do pomocy.
Polacy
rok temu
Zaraz ją wywalą z zakonu gdyż była w "faszystowskiej" stacji.
Haha
rok temu
Alleluja siostro
Lukasz
rok temu
Dlaczego znani, bogaci. Nie rają umierają na wirusa... dziwne
Ferdek
rok temu
dziś a w studiu S-3 Łęg w Krakowie trwają nagrania nowego Masterchef-dziś "gwiazdą" jest niejaka Węgiel.
back stage
rok temu
a w studiu S-3 Łęg w Krakowie trwają nagrania nowego Masterchef-dziś "gwiazdą" jest niejaka Węgiel.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić