Zbudował szałas, by ukryć się przed policją. Żył w lesie od tygodni

82

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary więzienia m.in. za kierowanie pojazdem stanie nietrzeźwości. Mężczyzna nie chciał trafić za kraty, dlatego postanowił ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości w lesie. Policjanci zatrzymali go w szałasie, w którym mieszkał od kilku tygodni.

Zbudował szałas, by ukryć się przed policją. Żył w lesie od tygodni
44-latek mieszkał kilka tygodni w zbudowanym przez siebie szałasie w lesie (Policja)

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze dokładnie jednego roku i pięciu dni, m.in. za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie powiatu lubańskiego. Potem jednak okazało się, że z tego lokalu zniknął - relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Zamieszkał w szałasie, by ukryć się przed policją

Funkcjonariusze w wyniku prowadzonych czynności ustalili, że mężczyzna, aby uniknąć zatrzymania, najprawdopodobniej ukrył się w lesie na terenie powiatu lubańskiego.

W czwartek 30 czerwca jeleniogórscy policjanci znaleźli go i zatrzymali. Poszukiwany za wszelką cenę chciał uniknąć więzienia, dlatego uznał, że zamieszka w wybudowanym przez siebie szałasie w lesie.

Okazało się, że mężczyzna był tak zdesperowany, aby uniknąć kary, że wybudował sobie w środku lasu szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni - przekazała podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

44-latek został umieszczony w policyjnym areszcie, a następnie przekazany do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Zobacz także: Pogoda na wakacje. Najnowsza prognoza z IMGW
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić