aktualizacja 

Znaleźli w hotelu martwych turystów. Ciała pokryte ranami

Para turystów została znaleziona w pokoju hotelowym na Filipinach. Maria Jellicode i jej partner Dennis Yu Villaluz byli "pokryci ranami i krwią". Przyczyny ich śmierci nie są jeszcze znane. Co mogło się stać?

Znaleźli w hotelu martwych turystów. Ciała pokryte ranami
Turyści zmarli z niewiadomych przyczyn (Twitter)

Australijka Maria Jellicode i jej chłopak Dennis Yu Villaluz przez kilka tygodni przebywali w luksusowym resorcie na wyspie Boracay na Filipinach. Kiedy spóźnili się z wymeldowaniem, obsługa hotelu weszła do pokoju. Przerażeni pracownicy zorientowali się wówczas, że goście ich nie żyją.

Tajemnicza śmierć turystów na Filipinach

Na miejsce wezwano policję i pogotowie. Para zmarła kilka godzin wcześniej z nieznanych dotąd przyczyn. Mundurowi nie zdradzają zbyt wielu szczegółów w tej sprawie.

Para planowała wyjechać z wyspy 13 marca, ale przedłużyła pobyt o 8 dni. Podpułkownik policji Don Dicksie De Dios przekazał, że materiały z monitoringu hotelu wykluczają udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Dodał jednak, że ciała obojga turystów były "pokryte ranami i krwią".

Wykluczono napad na tle rabunkowym. Policjant potwierdził, że "rzeczy turystów, w tym gotówka, biżuteria, laptopy i telefony komórkowe pozostały nienaruszone".

Zapytany, w jaki sposób para mogła zginąć, De Dios powiedział, że "śledztwo jest w toku". Ciała turystów w najbliższym czasie zostaną poddane sekcji zwłok. O tragedii powiadomiono już rodziny zmarłych oraz ambasadę Australii.

Zobacz także: Ukraina uległe żądaniom terytorialnym Rosji? "Myślę, że to jest nierealne"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić