Zostawiła małego synka na śmierć. Niebywałe, co zrobiła potem

13

Ta historia brzmi jak wyjęta z filmu grozy, jednak niestety wydarzyła się naprawdę. Malutki Ethan zmarł z pękniętą czaszką w swoim łóżeczku. W tym czasie jego matka... szalała po sklepach i poszła odpocząć sobie w parku. Kilka miesięcy później sprzedała ubrania zmarłego chłopca na Facebooku.

Zostawiła małego synka na śmierć. Niebywałe, co zrobiła potem
Wstrząsająca postawa matki. Zostawiła małego synka na śmierć. Na zdjęciu: Stacey Davis (Policja)

Ta historia mrozi krew w żyłach. 35-letnia Stacey Davis zostawiła rocznego Ethana Davisa w swoim łóżeczku na dwie godziny, w ogromnym upale i jak się później okazało, także z pękniętą czaszką.

W tym czasie jego matka... szalała po sklepach w poszukiwaniu nowych ubrań, a potem poszła odpocząć sobie w parku w brytyjskim Melksham. Davis, która regularnie paliła marihuanę w pobliżu syna, wróciła do mieszkania, a następnie zaczęła pisać do przyjaciela.

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska pokazuje prawdziwy obraz macierzyństwa

Nie interesowała się synem przez co najmniej 30 minut, zanim znalazła go martwego w swoim łóżeczku i zabrała do szpitala, gdzie wkrótce potem stwierdzono zgon.

Wstrząsająca postawa matki. Sprzedaje ubranka zmarłego dziecka

Jak podkreśla "Daily Mirror", po śmierci Ethana, matka wystawiła na sprzedaż jego rzeczy i ubrania na Facebooku. Sprzedała m.in skarbonkę "Little Man’s Savings" za jedyne 5 funtów. Drobiazg, który mogła zachować ze względu na pamięć o synku. Kobieta wolała jednak pieniądze.

Kobieta przyznała się do zarzutu okrucieństwa wobec dziecka. Kilka dni temu odbyła się w sądzie koronnym w Salisbury jej rozprawa. Można spodziewać się, że kobieta nieprędko wyjdzie z więzienia.

Każdy rozsądny rodzic zauważyłby cierpienie i zwrócił się o pomoc lekarską - argumentował prokurator Simon Jones. Śledczy wykryli również również wysoki poziom marihuany we włosach Ethana.

Obrońca kobiety - Mark Ashley tłumaczył w sądzie, że jego klientka cierpiała na depresję poporodową. Ethan urodził się przedwcześnie przez cesarskie cięcie i wymagał natychmiastowej operacji okrężnicy. Potem dwa miesiące spędził w szpitalu. Kobieta rzadko odwiedzała go w szpitalu, zrzucając winę na brak możliwości... podwiezienia przez rodzinę.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić