Na pierwszej randce sprawdza te trzy rzeczy. Tiktokerka zdradza trik

90

Poznawanie ludzi na Tinderze może być ryzykowne. Jedna z tiktokerek zdradziła swoją metodę na przetestowanie, czy mężczyzna, z którym się spotykamy, jest warty uwagi i czy możemy być przy nim bezpieczne. Kobieta na każdej randce robi krótki test, który składa się z zaledwie trzech kroków.

Na pierwszej randce sprawdza te trzy rzeczy. Tiktokerka zdradza trik
Tiktokerka powiedziała o trzech kryteriach, które sprawdza podczas pierwszej randki (Tik Tok, respectfullygabby)

Randkowanie przez Tindera lub inne aplikacje nie zawsze kończy się dobrze. Jak sprawdzić, czy na mężczyźnie, z którym się umawiamy, można polegać? Pochodząca ze Stanów tiktokerka o imieniu Gabby zdradziła, jak sobie z tym radzi.

Okazuje się, że kobieta na pierwszej randce wykonuje dyskretny test. Składa się on tylko z trzech kroków. W ten sposób sprawdza, czy, jak podkreśla, "facet jest w stanie chronić ją w związku". Jeśli to mu się nie uda – ucina z nim kontakt.

Trzy kryteria, które sprawdza tiktokerka

Po pierwsze. W jednym z nagrań tiktokerka dokładnie opowiedziała, jak sprawdza mężczyzn, z którymi się umawia. Po pierwsze, zawsze zwraca uwagę, czy mężczyzna, z którym się spotkała, zapłaci za randkę. - Pierwsza randka – on musi zapłacić za całość. Jeśli tego nie zrobi, wtedy się pożegnamy, podkreśla.

Po drugie. Następnie Gabby stara się ustalić, jak bardzo mężczyźnie zależy, żeby wróciła bezpiecznie do domu. Wspomina, jak niedawno przetestowała to na człowieku, z którym spotkała się w jednym z barów w Miami, a następnie spędziła z nim noc. Transport mężczyzny przyjechał pierwszy, wtedy on powiedział, że zaczeka na nią, jednak ostatecznie pojechał.

Jest czwarta rano w Miami na Florydzie, gdzie nic dobrego nie nadejdzie – relacjonuje kobieta. - Wszystko jest zamknięte, a ja stoję sama na środku ulicy.

- Mężczyźni, musicie odprowadzić kobietę do jej samochodu i upewnić się, że bezpiecznie dotrze do domu. A potem napisać do niej i spytać, czy bezpiecznie wróciła do domu – radzi. Jak podkreśla, tamten mężczyzna nie zdał jej testu, więc urwała z nim kontakt.

Po trzecie. Tiktokerka sprawdza też, czy jej randka jest prawdziwym dżentelmenem. Jak to robi? Jeśli mężczyzna ma na sobie kurtkę albo bluzę, Gabby mówi, że jest jej zimno i sprawdza, czy mężczyzna odda okrycie. - Jeśli tego nie zrobisz, jesteś dla mnie martwy – kwituje.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

"Mylisz pierwszą randkę z mężem"

Internauci byli podzieleni. Większość kobiet, która komentowała nagranie Gabby, była zachwycona. Innego zdania byli komentujący mężczyźni.

"Mężczyźni nie muszą chronić każdej kobiety, którą spotykają" – napisał jeden z nich. - "Mylisz pierwszą randkę z mężem lub poważnym chłopakiem." "Czy my jesteśmy w liceum? Przestań grać i komunikuj się!" - napisał inny.

Zobacz także: Seks-spotkania na Tinderze. Większość ludzi nie chce się do tego przyznać
Autor: DFR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić