"Uwięziona pod dużymi piersiami". Ta operacja zmieniła jej życie

35

Boudicca Langer-Hann już jako nastolatka cierpiała z powodu zbyt dużego biustu. Nie tylko było jej niewygodnie, ale także nie potrafiła poradzić sobie z różnymi komentarzami i nadmierną uwagę. Wszystko się zmieniło, gdy zdecydowała się na "zmieniającą życie" operację.

"Uwięziona pod dużymi piersiami". Ta operacja zmieniła jej życie
40-latka przez wiele lat nie potrafiła pogodzić się z tym, jak wygląda. (Instagram)

40-letnia Boudicca Langer-Hann pochodzi z Dorset w Wielkiej Brytanii. Przez lata cierpiała z powodu zbyt dużego biustu. Już będąc nastolatką zauważyła, że jej sylwetka znacznie różnic się od sylwetek rówieśniczek.

"Czułam się uwięziona we własnym ciele"

Chociaż wielokrotnie słyszała, że większe piersi są "lepsze" i "bardziej sexy" to nie potrafiła zaakceptować swojego wyglądu.

Czułam się uwięziona we własnym ciele, ponieważ nigdy nie sądziłam, że mi pasują – powiedział Langer-Hann w rozmowie z NeedToKnow.Online.

Biust w pewnym momencie osiągnął rozmiar 34G, a Boudicca coraz częściej słyszała komentarze o swoich piersiach. Nawet rodzina i przyjaciele nie mieli oporów, żeby sobie żartować lub nadawać jej ksywki związane z biustem. 40-letnia dziś kobieta całkowicie utraciła pewność siebie.

Słyszałam wiele komentarzy dotyczących mojego wyglądu i seksualności, jakby ludzie zakładali, że tego właśnie chcę, bo moje piersi są duże. Wciąż mnie zadziwia, jak ktoś obcy może uważać, że można komentować wygląd czyjegoś ciała - dodała.

Po urodzeniu dwójki dzieci jej piersi jeszcze bardziej się powiększyły. W 2021 roku, po kilku latach zastanawiania się poszła na konsultację w sprawie zmniejszenia biustu. W sierpniu przeszła zabieg, który zakończył się sukcesem

Kobieta zmniejszyła piersi z rozmiaru 34G do 30C. Z każdej piersi usunięto ok. 450 g tkanki. Po długiej rekonwalescencji Boudicca zaakceptowała własne ciało. Zaczęła także robić te rzeczy, których nie mogła robić wcześniej. O swoich doświadczeniach opowiada na Instagramie, mając nadzieję, że zainspiruje innych do spełniania swoich marzeń.

Szukałam odpowiedzi w internecie i znalazłam wiele pocieszenia we wpisach innych kobiet na Instagramie. Czułam, że też powinnam opisać swoje doświadczenia i bardzo się z tego cieszę. Odpowiedziałam na wiele pytań kobiet, które się nad tym zastanawiały lub mają w planach operację - mówi 40-latka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Połowa Polek nie prosi o podwyżkę. Ekspertka ma dla nich radę
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić