Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Zrobiła zdjęcie z pszczołami, będąc w ciąży. Chwile później spotkała ją tragedia

24
Podziel się

Emily Mueller to znana blogerka, która zajmuje się hodowlą pszczół. Jest pasjonatką, znającą te owady niemalże na wylot, dlatego też w 2018 roku pokusiła się o dość kontrowersyjne zdjęcie, które viralowo obiegło Internet. Wkrótce jednak w jej życiu doszło do tragedii. Jak dziś czuje się kobieta?Ostatnio opublikowała wideo, które mocno niepokoi.

Zrobiła zdjęcie z pszczołami, będąc w ciąży. Chwile później spotkała ją tragedia
W 2018 roku zrobiła zdjęcie w ciąży z pszczołami. Co dziś u niej słychać? (Instagram, @muellerhoneybee)
bEUbmIaJ

"Królowa pszczół", bo tak nazywają ją fani, w 2018 roku stała się bardzo popularna w Internecie. Emily Mueller opublikowała zdjęcia w zaawansowanej ciąży, pozując z pszczołami, które oblepiły jej brzuch.

Kontrowersyjna sesja zdjęciowa wywołała burzę w Internecie, a internauci hejtowali ją za narażanie zdrowia i życia jej dziecka. Inni natomiast gratulowali jej odwagi.

bEUbmIaL

Kilka miesięcy później doszło do tragedii. "Królowa pszczół" straciła dziecko

Niestety, kilka miesięcy później, kiedy Emily Mueller spodziewała się porodu, doszło do przerażającej sytuacji. "Królowa pszczół" obudziła się w nocy z dziwnymi skurczami macicy. Natychmiast udała się do lekarza.

Nieco później doszło do porodu. Niestety, synek Emily urodził się martwy. Poroniła.

Jednak wbrew temu, co mówili internauci, poroniła nie z powodu sesji zdjęciowej, bo podczas niej żadna z pszczół jej nie użądliła (wcześniej Emily nakarmiła owady, a także skonsultowała się z lekarzem, który zezwolił jej na sesję). Poronienia bowiem zdarzają się nawet u zdrowych kobiet, których organizm sam pozbywa się dziecka - najczęściej z powodu wad genetycznych. Tak było w przypadku Emily.

bEUbmIaR

Podniosła się po śmierci dziecka. Wciąż kocha pszczoły i oddaje się swojej pasji na całego

Emily poradziła sobie ze stanem depresyjnym, jaki towarzyszył jej z powodu utraty dziecka. Pomogły jej w tym m.in. ukochane pszczoły. Wkrótce także jej pasieka powiększyła się o kolejne ule.

Niedawno Emily wrzuciła zdjęcie pszczół, które same przywędrowały do niej z nieznanego miejsca. Zauważyła je nad ranem, jednak myślała wtedy, że pszczoły te pochodzą z jej pasieki i przeniosły się z ula na pobliskiego drzewo.

bEUbmIaS
Wróciłem do domu ostatniej nocy i znalazłem rój na moim drzewie. Myślałem, że pochodzi z mojego ula i wiedziałem, że nie mogę się do niego dostać dziś rano, więc ściąłem go zeszłej nocy. Po dzisiejszej inspekcji pszczół okazało się, że nie pochodził z moich uli! Trzecia dzika rój, która zawitała do mojej pasieki w tym sezonie! - czytamy na Instagramie Emily.

Odważna "królowa pszczół" oddzieliła pszczoły od drzewa i przeniosła, jak sądziła, ponownie do ula. Następnego dnia zorientowała się, że przeszczepiła do pasieki... dzikie pszczoły. Na szczęście udało jej się pozbyć ich z ula w kolejnych dniach - bez uszczerbku na zdrowiu jej własnych pszczół.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUbmIbm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
uczeń
2 miesiące temu
ten artykuł był już pól roku temu
Koala
6 miesięcy temu
Kolejny prymitywny klikbajt. Zero związku obu wydarzeń ze sobą. Płakać się chce przy czytaniu tych wypocin, nie dałam rady do końca...
LikeABosh
6 miesięcy temu
Będąc w zaawansowanej ciąży robiła sesję, a kilka miesięcy później poroniła. No to nie wiem, poronienie jest na początku ciąży, potem to już jest poród przedwczesny martwego płodu, a zaawansowana czy aza to taka widoczna- więc powyżej 6- 7 miesiąca. Albo ciąża u ludzi trwa dwa lata, albo piszący jest pozbawiony jakiejkolwiek wiedzy elementarnej. O innych błędach nawet nie chce mi się pisać.
bEUbmIbn
Ja pier!
6 miesięcy temu
Kto to tłumaczył?? W podstawówce uczą rodzajów- męski, żeński i nijaki. Ta Pani to na 100% rodzaj męski! Polska język trudna język!
aaa
6 miesięcy temu
Takie zdjęcia są bezpieczne przy minimalnej ostrożności. Rojące się pszczoły nie żądlą jak się ich nie ściśnie, albo nie sprowokuje w inny sposób. 3 lata hodowli i kilka roi to jeszcze nie za dużo..., no ale teraz to po dwóch tygodniach wakacji w hotelu można być wyrocznią w sprawach uwarunkowań społeczno-ekonomiczno-historycznych dowolnego kraju, więc 3 lata to już era.
tak, tak
6 miesięcy temu
czyli zdjęcie nie ma żadnego związku z poronieniem, prawda "dziennikarzu" ? Natomiast, jak sam bełkoczesz, poroniła kilka miesięcy później. Dlaczego więc piszesz tytuł okłamujący czytelników, że do tragedii doszło chwile później ? Słyszałeś o rzetelności dziennikarskiej oszuście ?
jasiek
6 miesięcy temu
to covid
ciekawy
6 miesięcy temu
czy mozna wiedziec jaka szczepionke na covid wziela przed poronieniem?
Wap
6 miesięcy temu
Głupich ludzi jest bardzo dużo aż tak dużo ze mogła bym mnożyć przypadki drastycznego błędu popełnionego s nawet odpowiedzialności porządnej aż tak głupie ludzie z niskim ilorazem inteligencji aż tak głupi ze o pomstę do nie wola
klio88
6 miesięcy temu
Glupich nie sieja sami sie rodza
Zbulwersowana...
6 miesięcy temu
Niedługo będziemy oglądać robienie kupki i spółkowanie w łóżku. Wszystko na pokaz!!! Nic intymnego. Byle zaistnieć na chwilę.
o2 to syf
6 miesięcy temu
Spokojnie, to dopiero druga dawka śmiercionki.
porazka
6 miesięcy temu
czyli urodzila i poronila?emily o sobie mowi wrocilem,zobaczylem?jakie to nowoczesne.o2 mniej niz zero
bEUbmIbf
Jolie
6 miesięcy temu
Cieszy mnie,że niektórzy jeszcze potrafią czytać, bo pisać już z pewnością nie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić