aktualizacja 

Wyskoczył z BMW. "Taki jesteś kozak?"

807

Zaczęło się od problemów z wyjazdem z podporządkowanej ulicy. Kierowca BMW poczuł się urażony tym, że tak mało miejsca dostał na wyjazd ze swojego osiedla. W pewnym momencie zatrzymał auto i ruszył w kierunku autora nagrania.

Wyskoczył z BMW. "Taki jesteś kozak?"
Facet z BMW ruszył do kierowcy. Wszystko się nagrało (YouTube)

Sytuacja niestety coraz bardzo typowa na polskich drogach, gdzie pojawia się wiele agresji. Nagrywający wideo, które opublikowano na kanale Stop Cham na YouTube, wpuścił kierowcę BMW, który wyjeżdżał z osiedla, czyli ulicy podporządkowanej. To, że ustąpił miejsca wyjeżdżającemu kierowcy, było tylko jego dobrą wolą.

Niestety, kierowca BMW nie umiał tego docenić. Zamiast tego poczuł się urażony tym, że otrzymał tak mało miejsca na wyjazd z osiedla. W pewnym momencie postanowił wysiąść z auta i ruszył w kierunku samochodu z kamerką.

Taki jesteś kozak? Pokaż jakim jesteś mężczyzną - grzmiał kierowca BMW, który na koniec pokazał niecenzuralny gest w kierunku nagrywającego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obniżka stóp procentowych i cen paliw na stacjach. "Są zawyżone. Powinny być o 30-40 proc. niższe"

W opisie filmu pojawił się także komentarz kierowcy, który nagrywał całe zajście. Podsumował je w bardzo humorystyczny sposób.

Szanowny kierowca BMW od rana chciał pokazać, jakim jest mężczyzną. Być może nie zostawiłem szanownemu kierowcy BMW wystarczająco dużo miejsca, żeby wjechał z parkingu osiedlowego, a być może nie rozwinąłem dywanu - czytamy na profilu Stop Cham.
Zobacz także: Agresja drogowa - Kierowca BMW od rana chciał pokazać jakim jest mężczyzną #1145 Wasze Filmy

Agresja drogowa w Poznaniu. Internet zapłonął

Pod filmem w serwisie YouTube pojawiło się wiele komentarzy. Zdecydowana większość internautów szyderczo podchodzi do zachowania mężczyzny z BMW.

Za każdym razem bawi mnie widok tych, co wyskakują z aut. Każdy wygląda identycznie - podkreśla internauta.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić