Aż uszy więdną. Cichopek i Hakiel mają problem z synem?

94

Adam Hakiel, syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, raczkuje w mediach społecznościowych. Niedawno na jego instagramowym profilu pojawiły się wulgarne treści. Czy to oznacza, że rodzice 12-latka mają kłopot?

Aż uszy więdną. Cichopek i Hakiel mają problem z synem?
Marcin Hakiel z synem (Instagram)

Choć syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela ma dopiero 12 lat, to już posiada profil na Instagramie. Za dużo jednak na nim nie publikuje. Dotychczas zamieścił tylko dwa posty.

To zdjęcia i nagranie z koncertu rapera Maty. Dla wielu nastolatków jest on idolem. Być może podobnie sprawa wygląda w przypadku Adama.

W krótkim filmiku pojawia się sporo przekleństw. Mata nie stroni bowiem od wulgarnego języka. Jego piosenki obfitują w słowa, które nie nadają się do cytowania.

Jeżeli Mata jest autorytetem 12-latka, to Kasia i Marcin mają powody do obaw. Tym bardziej, że raper nie tylko przeklina, ale i nie stroni od alkoholu i marihuany.

O Cichopek i Hakielu zrobiło się głośno

Ostatnio o Kasi Cichopek i Marcinie Hakielu mówi się bardzo dużo. Wszystko przez pryzmat ich rozstania. Niedawno para poinformowała w sieci o zakończeniu małżeństwa.

Był to niemały szok dla wielu fanów Kasi i Marcina. Niektórzy do dziś nie mogą pojąć, jak to możliwe, że z pozoru zgrana para postanowiła się rozstać.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Danzel jako Ryszard Riedel
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić