"Beze mnie mogła umrzeć". Ojciec Britney w pierwszym wywiadzie od lat

6

Jamie Spears w pierwszym wywiadzie dla mediów o swojej kurateli nad córką zaznaczył, że jest daleki od bycia potworem, za jakiego mieli go fani Britney. - Kuratela to był piekielnie ciężki czas, ale nie wiem, czy by teraz żyła bez niego - wyznał.

"Beze mnie mogła umrzeć". Ojciec Britney w pierwszym wywiadzie od lat
Ojciec Britney udzielił pierwszego wywiadu od ponad dekady (AKPA, Instagram)

70-letni dziś Jamie podkreśla, że długo znosił obelgi osób, które twierdziły że przejął władzę nad Britney żeby na niej zarobić i zarządzać jej karierą. Wyznał, że robił wszystko, co było w interesie córki i bardzo pragnie naprawić ich relację.

Kocham moją córkę całym sercem i duszą. Sytuacja między nami jest po prostu okropna - mówił drżącym głosem w rozmowie z "The Sun".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Były mąż Britney Spears wtargnął do jej domu

Zdaniem Jamiego Spearsa bez wieloletniej kurateli Britney nie odzyskałaby opieki nad swoimi dziećmi. Przez 13 lat to właśnie jej ojciec razem z byłym partnerem, Kevinem Federlinem dzielili się opieką nad Seanem Prestonem i Jaydenem.

Brak relacji z ojcem i synami

Jamie mieszka w przyczepie kempingowej na obrzeżach rodzinnego miasta Britney. Jak zapewnia, wspólna opieka w czasie kurateli zapewniała, że synowie Britney zawsze trafili do lekarza, gdy tego potrzebowali i nigdy nie poszli do szkoły bez lunchu.

Kiedy kuratela się zakończyła (listopad 2021), Britney zrealizowała swój plan ślubu z 28-letnim modelem Samem Asgharim. Nastoletni synowie zdecydowali, że nie pójdą na jej ślub. Social media Britney to jeden wielki roller coaster, gdzie raz pozuje topless czy nawet nago a innym razem wyznaje "czułam jakby ojciec usiłował mnie zabić".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Synowie Britney wyznali dziadkowi, że jej seksowne posty w social mediach wprawiają ich w zakłopotanie. Młodszy syn oznajmił w jednym z wywiadów, że chce zobaczyć się z mamą, jak ona wyzdrowieje. Komentarze synów rozwścieczyły Britney, która oskarżyła synów o bycie nienawistnymi i porzucenie własnej matki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jamie również nie widuje teraz swoich wnuków. W 2019 roku ich ojciec, Kevin Federline, miał postarać się o zakaz zbliżania się dla dziadka po tym jak ponoć jeden z nastolatków się z nim pokłócił.

Moim celem nr 1 jest naprawienie mojej rozbitej rodziny i przywrócenie im dobrych stosunków. W rodzinie panuje bałagan. Wszystko, co możemy teraz zrobić, to modlić się - podsumował swoją rozmowę z "The Sun" Jamie Spears.
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić