Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KAS
|

Ewa Bem na żywo w Sopocie. Jej słowa chwytają za serce

2
Podziel się

Ewa Bem wystąpiła na żywo podczas sopockiego festiwalu "Top of the top". Po koncercie artystka wygłosiła przemówienie, podczas którego nie kryła wzruszenia.

Ewa Bem na żywo w Sopocie. Jej słowa chwytają za serce
Ewa Bem nie kryła wzruszenia podczas festiwalu w Sopocie (AKPA)

Podczas ostatniego dnia sopockiego festiwalu "Top of the top" odbył się koncert z okazji jubileuszu 20-lecia TVN24. Na scenie nie zabrakło wielu gwiazd, w tym Ewy Bem, dla której był to pierwszy duży występ od 4 lat. Artystka wykonała na scenie dwa utwory: "Miłość to jest wielki skarb" i "Moje serce to jest muzyk".

Powrót Ewy Bem wywołał wiele emocji, których wokalista nie zamierzała ukrywać. - To są ogromne emocje. Bardzo, bardzo miłe, bardzo radosne i pełne życia. Tego życia wokół bardzo mi brakuje. Wszyscy jesteśmy jakoś tak pozbawieni życia, energii. (...) Jestem niezmiernie wzruszona, prawie szczęśliwa. Moje lekko poharatane serce jednak chciało do was przyjechać - wyznała.

Chwilę później Dorota Gardias przypomniała wszystkim, że córka piosenkarki, Pamela Bem-Niedziałek, przez wiele lat związana była ze stacją. Kobieta pracowała dla TVN24 BiS jako dziennikarka, prezenterka i wydawczyni. Niestety w 2015 r. gdy spodziewała się drugiego dziecka, zdiagnozowano u niej guza mózgu. Po porodzie Bem-Niedziałek poddała się dalszemu leczeniu i operacji, ale ostatecznie nie udało się zatrzymać nowotworu, który doprowadził do jej śmierci we wrześniu 2017 r.

Zobacz także: Młode gwiazdy, które poszły w ślady słynnych rodziców
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(2)
Leon
5 miesięcy temu
Moje lekko poharatane serce jednak chciało do was przyjechać - wyznała......, a może jednak bardziej po Wasze pieniądze. Puste słowa i hipokryzja.
RODAK
5 miesięcy temu
JAKA STACJA TACY ARTYŚCI HA HA HA
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić