Etiennette Wiśniewska zaszalała! Tak teraz wygląda

16

Etiennette Wiśniewska zdecydowała się na sporą zmianę w swoim wyglądzie. Córka Michała Wiśniewskiego postanowiła przefarbować włosy. Efektami pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama.

Etiennette Wiśniewska zaszalała! Tak teraz wygląda
Etiennette Wiśniewska (AKPA)

Michała Wiśniewskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Popularność zagwarantował mu spory dorobek artystyczny, ale i burzliwe życie prywatne. Artysta ma pięcioro dzieci, które są owocami związków z trzema kobietami.

Wiśniewski ma za sobą cztery rozwody. Nie powiodło mu się z Magdą Femme, Martą Wiśniewską, Anną Świątczak i Dominiką Tajner. Obecnie lider Ich Troje jest związany z Polą Wiśniewską.

Dzieci Wiśniewskiego są uzdolnione muzycznie. Szczególnie dobrze pod kątem wokalnym wypada Etiennette. Właśnie ona nagrała z Michałem piosenkę pod tytułem "JEST TAK, czyli rozmowa ojca z córką".

Ten kawałek ujrzał światło dzienne w grudniu 2021 roku. Spotkał się on z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy.

Etiennette Wiśniewska zmieniła kolor włosów

Najwidoczniej Etiennette Wiśniewska odziedziczyła po ojcu nie tylko talent muzyczny. Jej najnowsze poczynania wskazują na to, że - podobnie jak on - lubi nieco poeksperymentować z wizerunkiem.

Ostatnio Eti pokazała się w sieci po metamorfozie. Dziewczyna postanowiła przefarbować włosy - postawiła na fiolet. Wiśniewska nie po raz pierwszy zdecydowała się na zmianę koloru swoich kosmyków.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek już szykuje się na warszawską Paradę Równości
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić