Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ŁKU
|

Gwiazda otrzymała pytanie o chrzest dzieci. Odpowiedziała trzema słowami

114
Podziel się:

Anna Mucha ma dwoje dzieci - 10-letnią Stefanię i 8-letniego Teodora. Znana aktorka ostatnio została zapytana o to, czy jej pociechy przyjęły chrzest. Odpowiedź Muchy była jednoznaczna i nie wszystkim przypadnie do gustu.

Gwiazda otrzymała pytanie o chrzest dzieci. Odpowiedziała trzema słowami
Gwiazda otrzymała pytanie o chrzest dzieci. Odpowiedziała trzema słowami (AKPA, Piętka Mieszko)

Anna Mucha dość aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, by podtrzymywać relacje ze swoimi fanami. Aktorka nie unika też trudnych pytań, nawet gdyby odpowiedzi miały zostać przyjęte nie najlepiej przez opinię publiczną. Tak też było ostatnio, gdy Mucha została zapytana na Instagramie, czy ochrzciła dzieci.

Gwiazda otrzymała pytanie o chrzest dzieci. Odpowiedziała trzema słowami

"A dlaczego miałabym?" - zapytała w odpowiedzi. Gwiazda serialu "M jak Miłość", która obecnie wychowuje 10-letnią Stefanię i 8-letniego Teodora, nie uniknęła odpowiedzi na trudne pytanie. Aktorka zdradziła, że jej dzieci nie przyjęły chrztu. Tym samym starsze z nich nie przyjęło też pierwszej komunii świętej.

Mucha swoją decyzję motywuje tym, że dzieci powinny same zadecydować w kwestii wiary, gdy dorosną i będą świadome konsekwencji swojego wyboru. "Ich wyznanie jest ich prywatną sprawą" - dodała popularna aktorka.

Anna Mucha sama przez lata była osobą wierzącą. Jednak jej postawa zmieniła się, gdy podczas lekcji religii usłyszała od siostry zakonnej krytyczne słowa na temat osób, które nie przyprowadzają ze sobą dzieci do kościoła. Zakonnica miała wówczas powiedzieć, że tacy ludzie "powinni zostać przywiązywani do koła młyńskiego i topieni".

Jan Paweł II traktowany jest w Polsce jak złoty cielec. Mało kto postępuje zgodnie z jego naukami, ale każdy może sobie postawić na półce album za piętnaście złotych z fotografiami papieża - powiedziała przed kilkoma laty Anna Mucha.

Niedawno Mucha wywołała też kontrowersje, gdy pojawiła się przed kościołem i wypięła pośladki do obiektywu. "A przy niedzieli trzeba zajrzeć do kościółka" - napisała na Instagramie, po czym spadła na nią lawina krytyki ze strony osób wierzących lub mających konserwatywne poglądy.

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska w swojej kancelarii obsługuje głównie celebrytów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(114)
Heh
2 miesiące temu
Jestem ateistą i nie rozumiem tego jeśli traktować katolicyzm jak kwestię kultury to ateistą bądź innowiercą nie przeszkadza ,że ktoś ich tam czymś pokropi tak samo nie przeszkadzałby taniec w lesie wśród kamieni. Ateiści nie przejmują się tym czy do czegoś należeli to postępowanie Anny Muchy jest WYRAŹNYM JEJ PROTESTEM WOBEC TEJ KULTURY!!! Afiszowanue się. Nie powinna zabraniac zabawy w katolicyzm ,bo jeśli ktoś dorosły wybiera świadomie to nie potrzebna żadna apostazja tylko wywalone na to !
duch
2 miesiące temu
Kto wie źe bóg istnieje ten nie musi wierzyć ,kto niewie to wierzy .Uczcie się wiedzy duchowej, żeby nie naleźeć do ciemnoty betlejemskiej
duch
2 miesiące temu
A mnie chrzcił największy mistrz duchowy na świecie OSHO
stan 46
2 miesiące temu
kto to jest niby ta znana aktorka
Kaska
2 miesiące temu
Myślę że tj.osobista sprawa Pani Ani Muchy.Nikt nie ma prawa ingerować,każdy robi jak uważa.
Jana 8, 32
2 miesiące temu
Czy chrzest za pieniądze może być prawdziwy ?
Chrzest
2 miesiące temu
W Nowym Testamencie wydanym przez księgarnie Św Wojciech, na końcu w słowniczku pojęć biblijnych można przeczytać pod hasłem " chrzest" takie wyjaśnienie : " chrzest jest to obrzęd polegający na całkowitym zanurzeniu w wodzie ". Zdecydowana większość z Was nie spełniła tego wymogu by być prawidłowo ochrzczonym.
Lime
2 miesiące temu
Pani Anno czy pani wierzy w Boga czy nie.Z tego co wiem jest pani zdeklarowaną ateistką.Rozumiem to każdy ma do tego prawo żyjemy w wolnym kraju i nikt nam nie narzuca jak mamy wyglądać z kim spać i w co wierzyć Przypuszczam jednak że to tylko maska ktòrą pani zakłada żeby pokazać jaka jestem wyzwolona.Trwa nagonka na kościòł katolicki przez lewicujące media lub niemieckie organizacje.Nasz Zachodni sąsiad nie ma nic do wiary w Boga byle ta wiara była protestancka.Dlaczego tak się dzieje ano dlatego że jeśli uda się zniszczyć kościòĺ katolicki w Polsce to będzie można bardziej wpływać i wykorzeniać patrityzm u ludzi wierzących.Ja akceptuje to że pani jest osobą wierzącą ale proszę o akceptację tego w co ja wierzę.Ostatnio modne jest ścinanie krzyży wchodzenie do kościołów i przerywanie mszy świętych.Nawet w kościołach protestanckich w Polsce nazywa się kk wielkà nierządnicą.Nie mòwi się jednak o psychomanipulacji gdzie w kościołach protestanckich ludzie często oddają swoje majątki dla kościoła jednocześnie plując na inne kościoły bo tylko nasz kościòł jest najlepszy OK każdy kościòł popełnia błędy ale pani tym nie przejmuję najważniejsze by pani odnalazła Jezusa.Myślę że przyjdzie taki dzień tego pani życzę
Zwyczajny
2 miesiące temu
Ciekawe czy też dała szanse wybrać język w którym będą rozmawiać ?... Niech same podejmą decyzje jak dorosną !!!
Kopciuch
2 miesiące temu
Brawo.Każdy powinien mieć wybór. Pozdrawiam.
Zdzichu
2 miesiące temu
Gdy nie daj Boże spotka ją tragedia to krzyżyk pierwsza postawi przy łóżku.
RRR
2 miesiące temu
Czego Jaś się nie nauczy to Jan nie będzie umiał. Po to jesteśmy rodzicami żeby wybierać to co dla dzieci najlepsze
szara
2 miesiące temu
Popieram Anne Muchę .Powodzenia.
Tesciowa
2 miesiące temu
Tuska chrzcił sam Adenauer
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić