Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Johnny Depp ma nowe dowody przeciwko Amber. "Jej zeznania to jedno wielkie kłamstwo"

7
Podziel się:

Johnny Depp ponownie zeznawał w sprawie Amber Heard i przygotował kolejne dowody mające świadczyć o tym, że to właśnie jego była małżonka stosowała przemoc i ponosi winę za rozpad ich związku.

Johnny Depp ma nowe dowody przeciwko Amber. "Jej zeznania to jedno wielkie kłamstwo"
Johnny Depp od kilku lat walczy w sądzie z byłą żoną Amber Heard. (Getty Images)

Johnny Depp przekazał policji nowe informacje w sprawie Amber Heard. Ponadto pokazał niewidziane wcześniej nagrania z pamiętnej awantury, po której aktorka oskarżyła Deppa o przemoc domową.

Johnny Depp ponownie zeznaje przeciwko Amber Heard

W 2016 roku Amber Heard pokazała w mediach zdjęcia swojej posiniaczonej twarzy i opowiedziała o awanturze, którą miał urządzić Johnny Depp. Według jej zeznań aktor pod wpływem alkoholu i narkotyków zaczął niszczyć ich wspólny dom w Los Angeles, tłukąc wszystko, co miał pod ręką. Autentyczność historii potwierdzili znajomi Amber, którzy mieli wtedy przebywać w luksusowej willi.

Do sądu trafiły właśnie nowe zapisy wideo z interwencji policji. Na nagraniach widać, że luksusowy apartament pary nie jest uszkodzony. Nie ma żadnych zniszczeń, o których opowiadała Amber i jej przyjaciele. Adwokat Deppa, Adam Waldman, mówi, że to kolejny dowód na to, że nie było żadnej awantury, a Amber i jej znajomi wszystko zmyślili.

Amber Heard i jej przyjaciele opisali chaotyczne, zdewastowane miejsce zbrodni. Jednak nowe nagrania z kamery LAPD (Los Angeles Police Department) jednoznacznie pokazują, że penthouse nie był wcale uszkodzony. Ich zeznania były jednym wielkim kłamstwem - przekazał Waldman dla DailyMail.

Tragiczna awantura

Do zdarzenia doszło 21 maja 2016 r. Amber Heard pokazała w mediach społecznościowych swoją posiniaczoną twarz i powiedziała, że jest ofiarą przemocy domowej. Opisała awanturę, którą urządził Depp. Miał tamtego dnia cisnąć w nią telefonem i wyrwać jej kępkę włosów. Następnie tłukł butelką wina wszystkie szklane przedmioty w kuchni. Amber powiedziała, że "wszędzie było szkło i porozlewane wino".

Tego dnia kilkukrotnie interweniowała policja. W mieszkaniu nie było jednak już aktora, a żaden z funkcjonariuszy nie zauważył opisywanych zniszczeń. Jeden ze znajomych aktorki bronił jej zeznań, twierdząc, że zdążyli wszystko szybko posprzątać. Johnny Depp i jego adwokaci utrzymują jednak, że żadnej awantury nie było.

Zobacz także: Amber Heard i James Franco mieli romans? Ujawniono nagranie z kamery windy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Cywilizacja
9 miesięcy temu
Amber Heard, grała w filmie wszyscy kochają Mandy Lane jako tytułowa Mandy. Mandy w szkole jest postrzegana przez chłopaków jako ładne opakowanie, które każdy chłopak chce przelecieć. Dla Mandy Lane wszyscy faceci (zwłaszcza z jej szkoły) to zbereźnicy i seksocholicy a każdego, kto imprezuje, zażywa substancje odurzające na imprezach uważa za stworzenia bezduszne bez kręgosłupa moralnego i jednocześnie zadaje się z takimi osobami i przy nich udaje super przyjaciółkę a za plecami nimi gardzi. Mandy namawia swojego przyjaciela Emeta żeby ten pomógł jej zabić wszystkich jej znajomych, bo jej zdaniem jej koledzy są źli bo lubią wolną miłość i wypić alkochol na imprezie, a w sobie żadnej wady nie widzi bo przecież jest cnotliwa i jest abstynentką. Potem zabija Emeta i wrabia go w zabójstwa. Widać, że Amber Heard za bardzo się wczóła w rolę niewinnej bo cnotliwej, nieimprezującej i stroniącej od używek, która w rzeczywistości jest bardziej zdeprawowana i zepsuta od osób, którym te cechy zarzuca z wspomnianych wcześniej powodów.
hmm
rok temu
Wygląda jakoś dziwnie zmienił się
Olaboga
rok temu
A już się przestraszyłam, że znowu będzie o Amber Gold..
Lucyfer
rok temu
Ani przez chwilę nie wieżę że Jasiek Depp coś tej blondasce zrobił. Jej tylko na forsie zależy.
Jan
rok temu
Deep to stary narkoman i pijus, tego nic nie zmieni. Z żoną koty darli,obydwoje siebie warci. Szkoda bo aktorem jest wybitnym ale życie osobiste to porażka.
Bernadetta...
rok temu
Depp zmieniony na zdjęciu,Depp zostaw to bagno jak najszybciej i uciekaj.poki masz siły.
Tomek
rok temu
Po awanturze wzywają policję i zanim przyjechała szybciutko sprzątają? To się nie trzyma kupy, ta żonka i zeznający znajomi powinni zapłacić spora sumkę za zszarganie wizerunku i straty poniesione przez te kłamstwa.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić