Koniec związku Martyny Wojciechowskiej. Kossakowski zabrał głos

56

Zakończenie związku Martyny Wojciechowskiej obiegło szerokim echem wszystkie media. Teraz Przemysław Kossakowski postanowił publicznie skomentować rozstanie ze znaną dziennikarką. "Bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień" - napisał na Instagramie.

Koniec związku Martyny Wojciechowskiej. Kossakowski zabrał głos
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski (Getty Images)

W środę portal Pudelek poinformował o rozpadzie związku Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Według doniesień mediów małżeństwo istnieje już tylko na papierze, a od rozstania pary podróżników minęło już wiele miesięcy. Jak ustalił portal Pudelek, to Przemysław Kossakowski podjął decyzję o zakończeniu związku.

Dziennikarz już trzy miesiące po ślubie wyprowadził się z mieszkania na Żoliborzu, w którym mieszkał z Martyną Wojciechowską i jej córką, Marysią. "To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące" - mówi Pudelkowi osoba z bliskiego otoczenia pary.

"Z dnia na dzień nastąpił koniec małżeństwa"

Martyna Wojciechowska skomentowała rozpad małżeństwa za pośrednictwem mediów społecznościowych. W zamieszczonym na Instagramie wpisie podróżniczka wyznała, że jej związek zakończył się właściwie z dnia na dzień i poprosiła fanów o uszanowanie jej prywatności. "Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa" - napisała dziennikarka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak dodaje, jej decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowała ją bardzo poważnie.

Później do sytuacji odniósł się też dziennikarz Przemysław Kossakowski. Na Instagramie zamieścił wpis, w którym przekonuje, że ta decyzja nie oznacza dla niego uciekania od odpowiedzialności.

Chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem - napisał.

"Ważne i bolesne decyzje"

Jak pisze, ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. Nie ukrywał, że rozpad związku jest bardzo trudną sytuacją. "To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy" - pisze Kossakowski.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Wpadka Martyny Wojciechowskiej
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić