Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Koszmarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem chodzi o kasę

13
Podziel się

Popularny jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił najnowszą wizję. Po raz kolejny podzielił się bardzo niepokojącymi prognozami. Dotyczą one kwestii finansowych.

Koszmarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem chodzi o kasę
Krzysztof Jackowski (YouTube)
bEUDjEet

Krzysztof Jackowski mówił o celowych działaniach premiera Mateusza Morawieckiego, a także szefów rządów innych państw. Zaznaczał, że chcą oni, by ludzie dochodzili do wniosku, że trzymanie gotówki w bankach jest nie do końca dobrym pomysłem.

Lepiej to włożyć w coś materialnego. I teraz idąc za tym może się okazać, ze dużo ludzi pozbędzie się oszczędności, gotówki, inwestując w rzeczy, które można dotknąć. Za tym idą przynajmniej dwie korzyści dla państwa. Jeżeli państwo planuje w przyszłości obrót bezgotówkowy, a przypomnijmy, że jeszcze przed zarazą rząd PiS reklamował wręcz takie hasło "Polska bezgotówkowa", więc na pewno nasz kraj, a też inne kraje myślą o systemie finansowym bezgotówkowym - mówił Jackowski.
bEUDjEev

Później zaznaczał, że "takie wyczyszczenie społeczeństwa z gotówki jest jak najbardziej dla państwa pomyślne". - Natomiast jest jeszcze drugi powód ku temu, że dzieje się dobra rzecz, jeżeli ludzie włożą w ziemię i nieruchomości. I uwaga, tutaj muszę powiedzieć państwu taki przykład z trochę lat wstecz. Pamiętacie, jak upadła komuna, jak nowa RP zaczęła się budować istniało w naszym kraju coś takiego jak ADM - kontynuował.

Były one posiadaczami wielu państwowych kamienic, które były w wielu wypadkach w koszmarnym stanie. Czynsze były, jakie były. Ludzie byli najemcami, a nie właścicielami. Wtedy padło hasło "Mieszkanie za złotówkę" - przypominał.

Przerażająca wizja. Pieniądze znikną?!

Spostrzegał, że wiele osób korzystało z tego rozwiązania. - Dlaczego to powiedziałem? Ludzie włożą swoje pieniądze, które niedługo znikną i będą wartości wirtualne. Wszystkim będzie się wydawało, że skoro włożyli swoje pieniądze w wartości materialne, to się uratowali. W pewnym sensie tak. Ponieważ może tutaj zadziałać efekt podobny, chociaż w innym sensie - podkreślał.

bEUDjEeB
Oto mamy kryzys, mamy inflację, mamy bardzo zadłużone państwo. Rzad ma pełne prawo i będzie miał zrozumienie społeczeństwa. Rząd będzie nakładał nowe podatki. I ten podatek nie będzie musiał się nazywać "katastralny", bo on dziwnie brzmi. Możemy zostać obwarowani podatkami za to, co posiadamy - podsumował.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUDjEeW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Obywatel
2 miesiące temu
Pan Jackowski chyba się upił do reszty. Glapiński wyraźnie mówił, że chce utrzymania gotówki. NIKT z rządu NAWET NIE PISNĄŁ SŁOWEM że chce zlikwidowania papierowego pieniądza czy odnośnie podatku katastralnego. Mam już trochę dość tego straszenia. Oczywiście należy to obserwować, ale PiSowcy tego nie zrobią- jestem pewien. Prędzej to zrobi PO i te lewackie partie.
Pepik
3 miesiące temu
a teraz powiedz coś mądralo na temat Turowa
Twój nick
3 miesiące temu
Krzysiek, ze swoimi rewelacjami idź zrywać śliwki, zanim same spadną
bEUDjEeX
Heh
3 miesiące temu
Tacy nowocześni a w banialuki wierzą. We Włoszech też liczba wróżbiarzy i osób stawiających horoskopy przekracza 350 tysięcy. Jaskiniowiec jednak zostanie jaskiniowcem, bo musi w coś wierzyć, sama wiara w pieniądze mu nie wystarczy.
Krosta
3 miesiące temu
"Koszmarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem chodzi o kasę." Myślałem, że jemu zawsze chodzi o kasę ...
Ryba
3 miesiące temu
Jackowski znowu chce zabłysnąć
Xxx
3 miesiące temu
Ale klamstwa!!!Wyrwaliscie wszystko z kontekstu i wyszlo na to,ze Jackowski popiera obrot bezgotowkowy i nowe podatki.Sami go posluchajcie i wyciagnijcie wnioski.
zyx
3 miesiące temu
,,W pewnym sensie tak. Ponieważ może tutaj zadziałać efekt podobny, chociaż w innym sensie,, - jak ten pan coś powie, to TONĘ WAŻY!!!
Coperfield
3 miesiące temu
Brawo Panie Jackowski jeszcze poproszę o opinię Różę Thunberg i homeopatę to będę wiedział wszystko!
Tom
3 miesiące temu
Gorączka złota na rynku nieruchomości trwa w najlepsze.
Ciamciaramcia...
3 miesiące temu
No to kiedy wreszcie się z buntujemy i ich zwolnimy? Powodów jest wiele, problem jeden: pseudo narodowa lewica (PiS++)i opozycyjna euro lewica (PO++) a z pozostawioną bez silnego nadzoru lewicą wylądujemy w gorszym ustroju niż PRL. Kiedy bunt?
Straszne to
3 miesiące temu
No niestety, ale to się już zaczyna sprawdzać. Ludzie zaczęli inwestować w nieruchomości, które za chwilę zostaną tak opodatkowane, że nikogo nie będzie stać na opłacenie tych „danin”, a co dopiero mówić o ich utrzymaniu i życiu. Ludzie będą się pozbywać swojej własności, a wszystko zgarnie rząd, Obajtki i podobne jego mamusi.
Joanna
3 miesiące temu
Tak, tu ma rację
bEUDjEeP
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić