Michał Wiśniewski wprost ws. alkoholizmu. Niepokojące słowa

54

Michał Wiśniewski nie ukrywa faktu, że w jego życiu pojawił się alkoholizm. Niestety, ten problem wciąż daje mu się we znaki. Jego najnowsza wypowiedź zdecydowanie może zostać uznana za niepokojącą.

Michał Wiśniewski wprost ws. alkoholizmu. Niepokojące słowa
Michał Wiśniewski (AKPA)

Michał Wiśniewski cieszy się sporą popularnością. Choć jego najlepsze lata już minęły, to nadal ma wielu fanów, którzy uważnie śledzą to, co się dzieje wokół niego.

Artysta przeżywał wiele zawirowań. Sporo działo się choćby w jego sferze miłosnej. Pola jest już jego piątą żoną. Wcześniej próbował tworzyć związki z Magdą Femme, Mandaryną, Anną Świątczak oraz Dominiką Tajner.

Poza tym Wiśniewski borykał się z problemami finansowymi i uzależnieniami. Alkoholizm wciąż mu dokucza. To, że na niego cierpi, zrozumiał pod koniec 2014 roku. Istotna w tym kontekście była chwila, w której przewrócił się w obecności syna Xaviera.

Byłem już wrakiem człowieka, cały się trząsłem. Miałem lęki - podkreślił Wiśniewski w książce "Ich Troje. Biografia".

Michał Wiśniewski wciąż ma pociąg do alkoholu

Wiśniewski nie ukrywa, że niestety wciąż ciągnie go do różnych trunków.

Trwam w tej trzeźwości od siedmiu lat, ale szczerze mówiąc, gdy kończy się termin działania wszywki, myślę już z utęsknieniem, żeby się tylko zalać. Później znowu przychodzi otrzeźwienie, dlatego tak szybko wzywam "krawca" - dodał.

Artysta nie po raz pierwszy nawiązał do choroby alkoholowej. - Przez 22 lata piłem 0,7 dziennie, nie piłem tylko przed lotami no i w trakcie, naprawdę ja piłem bardzo, bardzo dużo - zaznaczał kiedyś w Polsacie.

Zobacz także: Michał Wiśniewski o konflikcie z Mandaryną: "Omijam szerokim łukiem"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić