o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Pierwszy raz od ponad roku. William i Harry obok siebie na pogrzebie Filipa

4
Podziel się

Książę William i jego brat Harry rozmawiali ze sobą podczas pogrzebu księcia Filipa, który w sobotę odbył się w Windsorze. Po raz pierwszy od marca 2020 r. widziano ich publicznie razem.

Pierwszy raz od ponad roku. William i Harry obok siebie na pogrzebie Filipa
William i Harry spotkali się na pogrzebie dziadka. (Twitter)
bESwZpBx

William i Harry po raz pierwszy pokazali się publicznie obok siebie od ponad roku. W sobotę uczestniczyli w pogrzebie ich dziadka, księcia Filipa. Na życzenie królowej Elżbiety podczas ceremonii byli "rozdzieleni". Między nimi szedł ich kuzyn Peter Phillips.

Bracia rozmawiali ze sobą, opuszczając pogrzeb w zamku Windsor. Do krótkie rozmowy doszło, kiedy wychodzili z kaplicy św. Jerzego po zakończeniu nabożeństwa. We wcześniejszej procesji bracia stali po obu stronach kuzyna Petera Phillipsa, za trumną księcia Filipa.

William i Harry byli wśród dziewięciu członków rodziny królewskiej, którzy szli za trumną swojego dziadka podczas uroczystości. Książęta wyglądali na smutnych, obaj byli ubrani w czarne garnitury. Eksperci od rodziny królewskiej oczekiwali, że utrata ukochanego dziadka, którego obaj bardzo kochali, może pomóc braciom ponownie się zbliżyć.

bESwZpBz

Harry podszedł do Williama

To Harry, który przybył na pogrzeb z USA, podszedł do Williama i jego żony Kate, dołączył do nich i rozmawiał zarówno z bratem, jak i jego partnerką. Po kilku sekundach rozmowy, która wyglądała na naturalną i przypadkową, Kate zostawiła braci. Odeszli i rozmawiali we dwójkę.

bESwZpBF

W sobotę po raz pierwszy Harry i William byli widziani razem od marca 2020 roku, kiedy wraz z innymi członkami rodziny królewskiej uczestniczyli w nabożeństwie w Opactwie Westminsterskim. Ekspertka od mowy ciała Judi James uważa, że moment połączenia pomiędzy Williamem i Harrym już nastąpił - zaraz po zakończeniu nabożeństwa, kiedy opuszczali kaplicę.

Wyglądało to raczej na prawdziwą chwilę jedności, niż coś wymyślonego dla kamer - mówi ekspertka od mowy cytowana przez "Daily Mail".
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESwZpCa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
HA,HA ,JA ,HA...
7 miesięcy temu
PISARZU ALEZ CIEMNY...!!!!! cytat... PIERWSZY RAZ OD PONAD ROKU ... WILLAM AND HARRY OBOK SIEBIE NA POGRZEBIE FILIPA.. ...... odpowiadam...... Pisarczyku..... PONIEWAZ PIERWSZY RAZ obok siebia PHILIP AND HARRY.... BO FILIP PIERWSZY RAZ UMARL.. ZE PECH CHCIAL...
Anna
7 miesięcy temu
Zawsze kobiety stają między braćmi.Przez żony bracia się rozchodzą.Moj mąż z bratem bardzo byli związani.Przez bratowa rozstali się na wiele lat.Ja próbowałam ich pogodzić,ale uraz mojego męża był za duży.Ja telefonicznie z nim rozmawiałam wiele razy.Maz nie chciał rozmawiać.Dopiero wybaczył bratu przed śmiercią.Pierwszy raz widziałam jak płakał .Nawet na pogrzebie swojej mamy nie płakał.Ja po pogrzebie nie chce znać bratowej.Oha próbowała,ale ja nie chcę jej znać.Zr9bila wielkie świństwo braciom.
Coco
7 miesięcy temu
Tych braci łączy zbyt wiele. Porozumieją się.
bESwZpCb
Wniosek
7 miesięcy temu
Nie ma Meghan i jest zgoda.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić