Pierwszy raz od ponad roku. William i Harry obok siebie na pogrzebie Filipa

9

Książę William i jego brat Harry rozmawiali ze sobą podczas pogrzebu księcia Filipa, który w sobotę odbył się w Windsorze. Po raz pierwszy od marca 2020 r. widziano ich publicznie razem.

Pierwszy raz od ponad roku. William i Harry obok siebie na pogrzebie Filipa
William i Harry spotkali się na pogrzebie dziadka. (Twitter)

William i Harry po raz pierwszy pokazali się publicznie obok siebie od ponad roku. W sobotę uczestniczyli w pogrzebie ich dziadka, księcia Filipa. Na życzenie królowej Elżbiety podczas ceremonii byli "rozdzieleni". Między nimi szedł ich kuzyn Peter Phillips.

Bracia rozmawiali ze sobą, opuszczając pogrzeb w zamku Windsor. Do krótkie rozmowy doszło, kiedy wychodzili z kaplicy św. Jerzego po zakończeniu nabożeństwa. We wcześniejszej procesji bracia stali po obu stronach kuzyna Petera Phillipsa, za trumną księcia Filipa.

William i Harry byli wśród dziewięciu członków rodziny królewskiej, którzy szli za trumną swojego dziadka podczas uroczystości. Książęta wyglądali na smutnych, obaj byli ubrani w czarne garnitury. Eksperci od rodziny królewskiej oczekiwali, że utrata ukochanego dziadka, którego obaj bardzo kochali, może pomóc braciom ponownie się zbliżyć.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Harry podszedł do Williama

To Harry, który przybył na pogrzeb z USA, podszedł do Williama i jego żony Kate, dołączył do nich i rozmawiał zarówno z bratem, jak i jego partnerką. Po kilku sekundach rozmowy, która wyglądała na naturalną i przypadkową, Kate zostawiła braci. Odeszli i rozmawiali we dwójkę.

W sobotę po raz pierwszy Harry i William byli widziani razem od marca 2020 roku, kiedy wraz z innymi członkami rodziny królewskiej uczestniczyli w nabożeństwie w Opactwie Westminsterskim. Ekspertka od mowy ciała Judi James uważa, że moment połączenia pomiędzy Williamem i Harrym już nastąpił - zaraz po zakończeniu nabożeństwa, kiedy opuszczali kaplicę.

Wyglądało to raczej na prawdziwą chwilę jedności, niż coś wymyślonego dla kamer - mówi ekspertka od mowy cytowana przez "Daily Mail".
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić