"Płońcie w piekle". Taki "prezent" dostał od Rosjan na 60. urodziny

Rosjanie trafili pociskiem w dom znanego ukraińskiego producenta i prezentera telewizyjnego Igora Kondratiuka. Na zdjęciach widać, że budynek został poważnie uszkodzony, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. - Tak wyglądało jedno z pierwszych życzeń urodzinowych na moją sześćdziesiątkę - napisał Kondratiuk.

"Płońcie w piekle". Taki "prezent" dostał od Rosjan na 60. urodziny
Igor Kondratiuk pokazał, co się stało z jego domem (Instagram)

W poniedziałek 14 marca Kondratiuk obchodził 60. urodziny. Nie tak sobie jednak wyobrażał ten dzień. Jego ojczyzna jest atakowana przez Rosjan, a w dniu urodzin na jego dom spadł pocisk. O wszystkim poinformował za pośrednictwem Facebooka.

Rosjanie - g**no Ziemi - trafili w nasz dom pod Kijowem. Płońcie w piekle, wy imperialne, haniebne, bezmózgie szumowiny - napisał.

Nic nikomu się nie stało

Jak wytłumaczył gwiazdor, na szczęście w wyniku ataku nikomu nic się nie stało. Na zdjęciach, które udostępnił w mediach społecznościowych, widać jednak, że elewacja jego domu została poważnie uszkodzona, widoczne są też ślady po pocisku.

Pocisk spowodował też wybicie większości okien w budynku. Kondratiuk tłumaczy jednak, że napisał tego posta nie dlatego, żeby ktoś mu współczuł, ale żeby "trybunał w Hadze miał kolejne dowody na zbrodnie wojskowe".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Prezenter i producent

Igor Kondratiuk to jeden z najbardziej znanych prezenterów i producentów w Ukrainie. Współtworzył popularne talent show, m.in. "Szansa", "Ukraina ma talent", czy "X-Faktor". Współpracował też z licznymi ukraińskimi gwiazdami.

Zobacz także: Zastanawiające działanie Rosjan. "To dla wielu jest zagadką"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić