Uczestnik "Motel Polska" nie zostawił suchej nitki na TVP i PiS

57

Michał Waleszczyński jeszcze do niedawna był jedną z osób, które występowały w programie "Motel Polska". Aktor i youtuber zdecydował się jednak na odejście z produkcji Telewizji Polskiej. Nie szczędził także tytułowi ostrych słów krytyki.

Uczestnik "Motel Polska" nie zostawił suchej nitki na TVP i PiS
Michał Waleszczyński przyznał, że żałuje decyzji o udziale w programie "Motel Polska" (YouTube)

Program Motel Polska jest emitowany w Telewizji Polskiej od września 2020 roku. Na udział w programie zdecydował się m.in. Michał Waleszczyński, aktor oraz youtuber, którego przygoda w produkcji zakończyła się jednak na kilku odcinkach. Waleszczyński zdradził powody swojej decyzji.

Motel Polska TVP. Michał Waleszczyński żałuje udziału w programie

Michał Waleszczyński wytłumaczył swoje motywacje w filmiku na YouTube. Youtuber i aktor zdradził, że żałuje swojego udziału w programie Motel Polska. Przyznał także, że popełnił błąd, nie sprawdzając dokładnie, na czym polega formuła produkcji. Wysunął przy tym poważne oskarżenia pod adresem PiS.

To, że nie sprawdziłem, czym jest ten program, było bardzo dużym błędem. Bo jest on wykorzystywany jako program szkalujący osoby niezgadzające się z partią rządzącą w Polsce – przyznał Michał Waleszczyński na You Tube.

Youtuber wyjawił fanom, że wiele z jego wypowiedz zostało zmanipulowanych przez produkcję programu. Waleszczyński dowodził, że w Motel Polska wyemitowano tylko te fragmenty, które – jak stwierdził – były "wygodne" dla partii rządzącej. O wszystkim miał dowiedzieć się już po emisji odcinka ze swoim udziałem.

Gdy zobaczyłem swoje wystąpienia, byłem zdziwiony, że wyleciały wszystkie rzeczy, które nie były w smak partii. Umawialiśmy się na to, że komentujemy rzeczywistość, a nie jesteśmy tubą propagandową partii. Niestety okazało się inaczej – podsumował sytuację Michał Waleszczyński (You Tube).
Zobacz także: Zobacz też: Agnieszka Mielczarek: "Dzięki TVP Kobieta mogłam pokazać wszystko, co umiem, czuję i w co wierzę"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić