Wielka afera z udziałem Jana Klimenta. Kolejne kobiety zabrały głos

129

Kilka dni temu Sylwia Lipka opowiedziała, że podczas nagrań do "Tańca z gwiazdami" usłyszałam od Jana Klimenta kilka przykrych komentarz. Miał powiedzieć swojej partnerce m.in., że jest gruba. Beata Tadla, Natasza Urbańska oraz Anna Wyszkoni stanęły w obronie tancerza.

Wielka afera z udziałem Jana Klimenta. Kolejne kobiety zabrały głos
Jan Kliment i Beata Tadla (AKPA, AKPA)

Sylwia Lipka wyznała, że podczas nagrań do programu "Taniec z gwiazdami" usłyszała nieprzyjemne komentarze na temat swojej wagi. Początkowo tego nie zdradzała, ale w końcu przyznała, że chodzi o Jana Klimenta. Znany tancerz miał obrażać także inną uczestniczkę - Julię Wieniawę.

Jedna z uczestniczek mówi: "Jejku, ja to bym mogła przybrać troszkę na wadze, bo jestem taka chudziutka jak wieszak". I absolutnie mnie to nie dotyczyło, ale jeden z tancerzy się odezwał i powiedział: "Ty, to Sylwia ci odda, ona jest taka gruba, że jeszcze jej zostanie".

W rozmowie z Pudelkiem młoda gwiazdka powiedziała, że wpadła w histerię i zaczęła płakać. Wykrzyczała tancerzowi, że ten nie ma prawa w ten sposób komentować jej wyglądu. Przy okazji Sylwia Lipka określiła Jana Klimenta "starym dziadem".

Przy mnie raz zwrócił uwagę Julii Wieniawie, że wystaje jej "brzuszek" w obcisłej, białej sukience. Zwróciła mu uwagę, że ma nigdy nie wypowiadać takich uwag w stronę kobiety - dodała,

Po tym, jak historia Sylwii Lipki obiegła cały internet, Pudelek skontaktował się z innymi celebrytkami, które tańczyły z Klimentem. Monika Miller powiedziała, że tancerz ma "specyficzne" poczucie humoru, ale wszystkie nieporozumienia można było z nim potem wyjaśnić. W obronie tancerza stanęły także Beata Tadla, Natasza Urbańska oraz Anna Wyszkoni.

Celebrytki dobrze wspominały przygodę w programie i lekcje z Klimentem. Przyznały, że jest wymagającym trenerem, ale nie jest chamski. Natasza Urbańska powiedziała, że był zawsze ciepły i życzliwy i wiele ją nauczył.

O współpracy z Jankiem mogę powiedzieć wyłącznie w dobrych i ciepłych słowach. Pracowity, wrażliwy i troskliwy, choć - jako trener - wymagający, ale to akurat pozytywne. Zawsze czułam od niego wsparcie i szacunek, prowadziliśmy mądre i ciekawe rozmowy, sporo się śmialiśmy. Dużo Jankowi i Lence zawdzięczam, przeżyliśmy wspaniałą przygodę i nic tego nie zmieni - mówi z kolei Beata Tadla.

Ania Wyszkoni dodała, że nie doświadczyła żadnych nieprzyjemności. "Jest wymagającym trenerem, ale skutecznym. Dużo się przy nim nauczyłam i bardzo miło wspominam tamten czas" - mówi.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o seksie po ciąży
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić