VDB| 

Czy tego nie jest za dużo? Powstała kolejna freakowa organizacja

5

Stars Fight MMA - tak nazywa się nowa organizacja freak fightowa na polskim rynku. Pierwsza gala tej federacji ma odbyć się już we wrześniu. Reklamują siebie jako "innowacyjne podejście do sportów walki".

Czy tego nie jest za dużo? Powstała kolejna freakowa organizacja
Na zdjęciu: Michał "Modny Tata" Będzmirowski (Instagram.com)

Ogromny sukces Fame MMA spowodował, że inne podmioty chciałby chociażby kawałek tego "tortu" dla siebie. W pewnym sensie udało się to High League, ale potem już jest zdecydowanie gorzej. Walczy jeszcze Prime Show MMA, ale za nami dwie gale, które nieoficjalnie mówi się, że kosztowały krocie, a miały poważny problem aby zainteresować fanów, a jeżeli już to zrobiły to nie przyniosły większych emocji.

Coraz mniej miejsca

Oprócz wymienionych organizacji były jeszcze inne. Najgłośniej było o MMA-VIP, Pink MMA czy Royal Division. W każdym z przypadków kończyło się ogromną kompromitacją długami i po prostu amatroszczyzną.

Jak będzie ze Stars Fight MMA? Przekonamy się już 10 września, kiedy to odbędzie się pierwsza gala tej organizacji. Gospodarzem imprezy będzie gdańska hala Olivia. Na ten moment ciężko powiedzieć, jaki jest pomysł włodarzy tego podmiotu. Chociaż trzeba przyznać, że wierzą w swój produkt.

Federacja Stars Fight tworzy zupełnie nową jakość amatorskich starć MMA wśród gwiazd. Ma zamiar odczarować aktualny, dość niekorzystny wizerunek organizacji freak fightowych. Skupia się na aspekcie sportowym, artystycznym, jak i również charytatywnym - reklamują swoją imprezę organizatorzy.

Imponujący zestaw gwiazd

Trzeba przyznać, że Stars Fight MMA już na pierwszą swoją imprezę przyciągnęła mocno zasięgowe gwiazdy. Głosem federacji ma być Aleksandra Szwed, która swego czasu była znaną aktorką. Ponadto, wśród potwierdzonych zawodników są Michał "Modny Tata" Będzmirowski, Rafał Jonkisz czy Paulina Paola.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że to nie wszystko. W oktagonie mają wystąpić również takie gwiazdy jak Blondino Latino, Cypriano Italiano, Fanka, Martyna "Pysia" Zbirańska czy Angelika "LittleMooonster" Mucha. Szczególnie imponująco wygląda właśnie "LittleMooonster", którą na Instagramie obserwuje ponad 1,5 mln użytkowników.

Czy to zestawienie przyniesie sukces tej federacji? Czas pokaże. W ostatnim czasie wydaje się, iż formuła powoli zaczyna się wyczerpywać. Kolejne organizacje mają coraz większy problem, aby wygenerować jakiekolwiek zainteresowanie, a ich próby często wyglądają po prostu żenująco

Zobacz także: "Szalona". Wideo z trenerką mistrza olimpijskiego robi furorę w sieci
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić