aktualizacja 

Krzysztof Włodarczyk w więzieniu. Bokser szybko nie wyjdzie

39

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk trafił do więzienia. Wszystko dlatego, że złamał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. Wiadomo już, że pięściarz będzie się starać o taryfę ulgową.

Krzysztof Włodarczyk w więzieniu. Bokser szybko nie wyjdzie
Krzysztof Włodarczyk trafił do więzienia (Getty Images)

O aresztowaniu Krzysztofa Włodarczyka poinformował "Super Express". Przekazano, że pięściarz został skazany na pięć miesięcy pozbawienia wolności za to, że złamał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

"Krzysio" płaci rachunki jak każdy normalny obywatel. Jeżeli nie stosuje się do przepisów, to trzeba się liczyć z tym, że kara nastąpi i właśnie nastąpiła. Krzysztof rozpoczął odbywanie kary, która została ustanowiona prawomocnym wyrokiem sądu - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Andrzej Wasilewski, promotor Krzysztofa Włodarczyka.

Krzysztof Włodarczyk w więzieniu. Oto jego plan!

Zarówno sam pięściarz, jak i jego promotor liczą na to, że "Diablo" będzie mógł odbyć część kary poza więzieniem. To ważne m.in. z perspektywy jego kariery sportowej.

Chcemy poprosić sąd o zapoznanie się ze sprawą. Krzysztof chce poprosić sąd o to, by przynajmniej część kary mógł odbywać w trybie dozoru elektronicznego, co pozwoliłoby mu trenować, zarobkować i tak dalej. Podkreślam, że żadnych nacisków na sąd nie zamierzamy czynić, bo to jest jego absolutnie suwerenna decyzja. Zdecydowanie gdzieś się łudzimy i liczymy na takie rozwiązanie - podsumowuje Wasilewski.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić