Oryginalna prezentacja piłkarzy. Przekroczyli granice?

3

Kluby prześcigają się w pomysłach na nietypowe pochwalenie się swoimi transferami. Serbski KMF Nowy Sad zrobił to bardzo kreatywnie. I przy okazji kontrowersyjnie.

Oryginalna prezentacja piłkarzy. Przekroczyli granice?
Nowi gracze KMF Nowy Sad (Instagram, Instagram)

KMF Nowy Sad to futsalowa drużyna grająca w serbskiej elicie. Przed nowym sezonem postanowiła wzmocnić skład i sprowadziła do siebie dwóch reprezentantów Serbii. Kibice są zachwyceni transferami, a osoby odpowiedzialne za media społecznościowe postanowiły "opakować" filmikiem zatrudnienie topowych zawodników w kraju.

W nagraniu dużo się dzieje, jest to niemal krótkometrażowe kino akcji. Na początek dwa czarne samochody podjeżdżają na ulicach Zrenjanina po Slobodana Rajcevicia. Z jeepów wyskakują w jednej chwili zamaskowani mężczyźni i siłą wciągają sportowca do auta. Wygląda to na porwanie. Następnie taka sama scena dzieje się w Loznicy, skąd KMF Nowy Sad sprowadził Nikolę Matijevicia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Kierownictwo naszego klubu nie odpoczywało w czasie między sezonami, ale z pełnym zaangażowaniem pracowało nad wzmocnieniami na kolejne rozgrywki. Przyjeżdżają do nas gracze z wielkimi nazwiskami - informuje klub z Nowego Sadu.
Nikola Matijević zdobywał już mistrzostwo kraju. W reprezentacji Serbii gra również drugi z naszych nowych zawodników Slobodan Rajcević. Na dodatek pochodzi on z Nowego Sadu - czytamy.

Do filmiku z "porwania" są dołączone zdjęcia, na którym futsaliści pozują z koszulkami nowego klubu otoczeni zamaskowanymi postaciami.

Większość reakcji w mediach społecznościowych jest entuzjastyczna, a dzięki kreatywności działu marketingu o transferach futsalowego zespołu zrobiło się głośno nie tylko w Serbii. KMF Nowy Sad na pewno wyróżnił się pomysłem, a i jego wykonanie stoi na wysokim poziomie. Zapewne postara się wyjść poza utarte schematy również w przyszłości, ponieważ prezentacja Rajcevicia i Matijevicia wywołała dużo hałasu.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić