"To jest skandal". Najman odpalił się w programie na żywo

2

Marcin Najman i Tomasz Hajto byli gośćmi programu organizacji Clout MMA. Obaj, delikatnie mówiąc, nie pałają sympatią do Krzysztofa Stanowskiego. Dali temu wyraz.

"To jest skandal". Najman odpalił się w programie na żywo
Na zdjęciu: Krzysztof Stanowski, w kółku Marcin Najman (Instagram, YouTube)

Tomasz Hajto po swojej pierwszej walce na Clout MMA (przegranej ze Zbigniewem Bartmanem), udzielił wywiadu, w którym mocno dostało się Krzysztofowi Stanowskiemu. Nagranie szybko zniknęło z sieci. Do tego wątku wrócono podczas środowego programu na kanale Clout MMA.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: gwiazdor futbolu pokazał klasę. Tak zachował się po porażce
To, co mi leżało na wątrobie, musiałem powiedzieć - przyznał.

Kiedy zapytano go, dlaczego wywiad zniknął z sieci, odpowiadał ze spokojem:

Moja kochana córeczka do mnie zadzwoniła i powiedziała: tatusiu, nie wypada ci dawać takich wywiadów, masz za dużo klasy. Uważam, że słusznie zrobiła, bo nie mogę rozmawiać na poziomie ludzi, o których coś mówiłem. Trochę inaczej jestem wychowany - wytłumaczył.

Wtedy do dyskusji włączył się obecny w studiu Marcin Najman. Ten też nie oszczędza Stanowskiego w swoich wpisach i wypowiedziach, a tym razem mocno się odpalił.

Tam nie ma poziomu. Tam jest ku**a wyrwa taka w samym dnie. Tam jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Te jego żarty, dowcipy, to jest ku**wa po prostu skandal, że ktoś taki istnieje w przestrzeni medialnej. Takie zero. Nawet ten program "Dziennikarskie zero" wziął z tego, jak go nazwałem. Mówiłem zawsze, że to jest zero - powiedział na temat influencera.

28 października dojdzie do drugiej gali Clout MMA. Tym razem najprawdopodobniej Hajto nie wyjdzie do klatki, ale wydaje się, że kwestią czasu jest jego kolejny pojedynek w oktagonie.

Kibice po raz kolejny zobaczą natomiast w akcji "El Testosterona". Niewykluczone nawet, że podczas jednej gali stoczy dwie walki. Najpierw z Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim, a później z Adrianem Ciosem (w przypadku wygranej Najmana lub przewalczenia przez niego trzech rund i po dopuszczeniu przez lekarza).

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić