Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BOB
|

Wisła już czeka na narciarzy. Stoki gotowe na sezon i ferie zimowe

2
Podziel się

W ostatnich dniach właściciele stoków narciarskich mieli ręce pełne roboty. Dobre wieści napływają z Wisły, gdzie za chwilę będzie można korzystać z kilkunastu miejsc do szusowania.

Wisła już czeka na narciarzy. Stoki gotowe na sezon i ferie zimowe
Wisła zaprasza na stoki narciarskie (Pixabay)
bETXzDcl

Zima przez moment postraszyła, ale na obfite opady śniegu musimy jeszcze poczekać. Sezon narciarski jednak zaczyna ruszać, więc właściciele stoków narciarskich posiłkują się sztucznym naśnieżaniem. Tym bardziej, że zaraz po nowym roku będą ferie 2021.

Wisła gotowa na narciarzy

Ostatnie dni były bardzo intensywne. Udało się wywalczyć, że stoki narciarskie nie zostaną zamknięte w ramach zwalczania pandemii koronawirusa. Polacy już zaczynają szukać miejsc, w których mogą poszusować.

bETXzDcn

Popularnym kierunkiem jest Wisła. Mamy dobrą wiadomość, bo jak informuje portal beskidzka24.pl, tamtejsze stoki już są gotowe na przyjazd narciarzy. Niektóre stoki rozpoczynają nowy sezon już w piątek 4 grudnia.

Zobacz także: Stoki narciarskie w reżimie sanitarnym. "To mi się w głowie nie mieści"
bETXzDct

Narciarze, którzy wybiorą się do Wisły, mogą korzystać z tamtejszego skipassa. Dzięki niemu za jedną opłatą mogą korzystać z aż czternastu stoków. Od 4 grudnia otwarte są stoki Siglany, Złoty Groń i Soszów, a od 5 grudnia Nowa Osada i Skolnity.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETXzDcO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
jack78
3 tyg. temu
A fotka skąd? bo nie z Wisły.
Gal Anonim
rok temu
A gdzie będą spać??????????????????????????????
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić