Przestała nosić stanik. "Nie podoba się, nie patrz"
Oto kobieta, która od ponad roku nie nosi biustonosza. Jak przyznała, na odważny krok zdecydowała się dopiero wtedy, gdy nie mogła wychodzić z domu z powodu koronawirusa. Tak pokochała tę swobodę, że ani myśli powrócić do dawnych nawyków. Tymczasem ludzie różnie reagują, gdy widzą ją bez stanika.