Prośba pasażerki zszokowała stewardesę. "To w ogóle legalne?"

40

Stewardesa Wiola znana jest na Tik Tok-u ze swoich zabawnych filmów, ale także porad z podróży. Tym razem pokazała obserwatorom sytuację podobną do tej, w której się znalazła.

Prośba pasażerki zszokowała stewardesę. "To w ogóle legalne?"
Stewardesa Wiola (Tik Tok)

Wideo zatytułowane "gdy pasażer prosi o przysługę" ma już ponad 260 tys. wyświetleń.

Pokazała, o co poprosiła pasażerka

Kobieta odegrała w nim scenkę, w której wciela się w pasażerkę i stewardesę, czyli siebie samą. Najpierw pasażerka pyta ją, czy popilnuje jej męża, na co Wiola odpowiada, że mężczyzna w samolocie się nie zgubi.

Nie chciałabym, aby trafił w niepowołane ręce - naciska pasażerka, więc stewardesa się zgadza.

Pasażerka się cieszy i dodaje, że zaraz go przyniesie, co wywołuje konsternację u stewardesy. W ostatniej scence okazuje się, że chodziło o prochy, które są w drewnianej skrzynce. Stewardesa nie ukrywa przerażenia.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci nie dowierzają

Internauci nie dowierzają, że taka sytuacja mogła mieć miejsce, jednak Wiola rozwiewa ich wątpliwości. W komentarzach przyznaje, że została poproszona o to w samolocie, ale pasażer nie ukrywał, o co konkretnie chodzi i od razu zdradził, że trzeba popilnować prochów.

"To w ogóle legalne?" - dopytuje internautka. Wyjaśniamy, że tak, ale wymaga wielu niezbędnych pozwoleń. Przewóz prochów umieszczonych w szczelnym, odpornym na uszkodzenia pojemniku (urnie) może odbywać się w bagażu podręcznym w sposób zapewniający ich poszanowanie. Szczegółowe zapisy regulują regulaminy linii lotniczych).

Zobacz także: Latać po świecie i jeszcze na tym zarabiać? Zobacz, na jaką pensję może liczyć obsługa samolotu
Autor: IR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić