o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
KKG
|

14 razy proponowano jej aborcję. Tak dziś wygląda jej córka

25
Podziel się

Kiera Meldrum to młoda mama, której proponowano aborcję aż 14 razy, z powodu wykrycia poważnej wady jelit u płodu. Była jednak nieugięta i wierzyła, że jej dziecko może normalnie żyć. Teraz świętuje powrót córeczki ze szpitala.

14 razy proponowano jej aborcję. Tak dziś wygląda jej córka
(Facebook)
bDJPPEXV

Cztery poronienia i wady jelit u dziecka

Kiera Meldrum w ostatnich latach przeszła aż cztery poronienia. Bardzo pragnęła dziecka, więc nie odpuszczała starań. Udało jej się ponownie zajść w ciążę. Kobieta bardzo się cieszyła, jednak radość trwała zaledwie do 21. tygodnia ciąży. To właśnie wtedy lekarze wykryli u dziecka poważne wady w jelitach.

Zauważyli też, że żołądek matki wypełnia woda. Okazało się, że rozwinęło się u kobiety ciężkie wodobrzusze III stopnia. Płyn gromadził się konkretnie między dwoma warstwami wyścielającymi żołądek. Powodowało to ogromne bóle i poważne duszności u kobiety.

bDJPPEXX

Nie poddała się

Lekarze przekazali Kierze, że ciąża jest poważnie zagrożona, a przy okazji jej zdrowie i życie. Poinformowali Kierę, że dziecko może urodzić się ze zniszczonymi jelitami, które nie będą mogły normalnie pracować. Zaproponowali więc aborcję, jednak kobieta odmówiła.

Cierpiałam prawie całą ciążę przez bóle, ale czułam, że robię to dla mojego dziecka. Wierzyłam, że może normalnie żyć – wspomina Kiera.

Kiera urodziła córeczkę Lillee-Rose w 34. tygodniu ciąży podczas naturalnego i szybkiego porodu. Niemowlę od razu zabrano na salę operacyjną. Okazało się, że jelita dziewczynki pękły na połowę. Specjaliści połączyli jelita rurkami nosowymi i założyli dziecku stomię. Operacja przebiegła prawidłowo. Dziewczynka musiała pozostać jednak przez osiem kolejnych tygodni w szpitalu, w inkubatorze, aby nabrać sił po operacji. Kiedy lekarze potwierdzili, że jelita zrosły się prawidłowo, dziewczynka mogła opuścić szpital.

bDJPPEYd

Dziewczynka rozwija się prawidłowo

Rok po narodzinach dziewczynki i stresie, z jakim musiała zmierzyć się jej mama, obie są w domu i cieszą się swoją obecnością. Lekarze przekazali Kierze, że u Lillee-Rose mogą pojawiać się różne dolegliwości jelit i całego układu pokarmowego, ponieważ ten obszar jest bardzo wrażliwy.

Mimo to dziewczynka rozwija się prawidłowo, lecz pozostaje pod kontrolą lekarzy. Co trzy miesiące jest badana, szczególnie pod kątem pracy jelit. Lekarze twierdzą jednak, że z każdym dniem stają się silniejsze.

bDJPPEYe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDJPPEYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(25)
Mama
miesiąc temu
Szacun dla matki za upartość, determinację i nieugiętość, która jak widać zaowocowała pięknym dzieckiem. Nigdy nie traćmy nadziei. Wiara, Nadzieja, Miłość - recepta na wszystko. Życzę zdrowia dla obu dam.
Ewcia
miesiąc temu
Serce matki czuło że jej dziecko ma szansę aby zdrowo się rozwijać ją też znałam kobietę którą lekarz namawiał na aborcję bo dziecko nie ma szans na przeżycie że umrze po porodzie a dziecko urodziło się zdrowe i bez problemu się rozwija czasami lekarze też się mylą albo usg nie umieją odczytać warto więc słuchać własnej intuicji i dać szansę nowemu życiu
kololo
miesiąc temu
Prawdziwa kochająca matka
bDJPPEYz
wpi
miesiąc temu
jak mozna wierzyc gosciom ktorzy cie rano "badają" a po południu zarabiaja na aborcjach . to tak jak by wierzyć katu przed egzekucją że to nie boli
gfd
miesiąc temu
Nie jestem za aborcją, więc bym urodziła. Z drugiej strony przerażają mnie ludzie, którzy chcą mieć na siłę dzieciaka, robią do skutku, mimo że ewidentnie mają problem i że dziecko będzie całe życie cierpiało. To egoistyczne strasznie. Może adoptuj?
Najnowsze komentarze (25)
kolon
miesiąc temu
natura jest obojętna... ludzie są wynaturzeni... natura da sobie radę
666
miesiąc temu
Ona przynajmniej miała wybór. W Katolandzie jest tylko jedna opcja Katopisofaszystowska.
Wszechwiedz
miesiąc temu
Ważne że miała wybór! Teraz całe życie dziecko biedne będzie mieć problemy z jelitami. Na co ona naraziła swoją córkę?! Na takie cierpienia?! To niehumanitarne!?
ubububub
miesiąc temu
Aż dziw ,że na tym portalu pojawił się ANTYABRCYJNY artykuł przy takiej nagonce jaka tu cały czas ma miejsce na katolików i ich wiarę w życie od poczęcia do naturalnej śmierci.
bou
miesiąc temu
Przynajmniej miała wybór a w naszym kraju to lipa.
noo
miesiąc temu
Życie wygrało ***** proaborcyjnych :D
Nie
miesiąc temu
Nadal nie jestem za sprowadzaniem na świat kalekich istot. Chęć bycia matką tego nie usprawiedliwia. Wiara, że będzie zdrowe-ok. Ale co, jak nie będzie? Jak całe matki i dziecka życie to będzie walka o kolejny dzień, ból, cierpienie i stres?Co myśli taka matka patrząc, jak dziecko np. się codziennie dusi? Bo na pewno nie: och, jak cudownie być mamą! Raczej: przepraszam, że skazałam cię na takie życie! Nie lepiej w takich sytuacjach adoptować jakieś porzucone maleństwo i zapewnić mu normalne życie?
Jacek
miesiąc temu
No i to jest dobra wiadomość :)
bDJPPEYr
młody
miesiąc temu
a takie Lempartowe chcą żeby zabijać takie dzieci
czloax
miesiąc temu
To się nazywa miłość matczyna. Chwała tej kobiecie. Niech im Bóg błogosławi!
Hmm
miesiąc temu
Z jednej strony jest to nieodpowiedzialne podejście matki bo dziecko mogło by cierpieć przez tą chorobę całe życie ale z drugiej strony po tylu poronieniach i miłości matczynej jest to do zrozumienia,przykre jest to że takie sytuacje się zdarzają.Kilka lat temu widziałem nieodpowiedzialną matkę w ciąży z zapalonym papierosem w gębie,miałem jej zwrócić uwagę ale mógłbym mieć nie przyjemności że może ja napastuje czy coś ale taka baba nie powinna mieć dzieci !!!
Hmmmm
miesiąc temu
No i zablokowane normalne komentarze ...
nelly234
miesiąc temu
To jest siła milosci
ehm
miesiąc temu
powinna skorzystac...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić