Katarzyna Krupka
Katarzyna Krupka| 

Codziennie piła 3 litry wody. Takiej zmiany się nie spodziewała

106

Znana blogerka Natasha St. Michael zdecydowała, że codziennie przez miesiąc będzie piła 3 litry wody. Sprawdź, jak ta kuracja wpłynęła na jej kondycję zdrowotną.

Codziennie piła 3 litry wody. Takiej zmiany się nie spodziewała
Picie wody wspomaga funkcjonowanie mózgu (Iuliia Alekseeva)

Natasha St. Michael, znana na całym świecie blogerka, edukatorka zdrowia naturalnego i certyfikowana trenerka zdrowia holistycznego, przez miesiąc każdego dnia spożywała 3 litry wody. Po zakończeniu tej kuracji postanowiła podzielić się z innymi osobami swoimi spostrzeżeniami.

Po pierwsze blogerka zauważyła, że dzięki dostarczaniu dostatecznej ilość wody do organizmu jest mniej zmęczona i ma więcej energii niezbędnej do wykonywania codziennych czynności i realizacji swoich celów.

Jak udowodniły wyniki licznych badań naukowych, odpowiednie nawodnienie komórek w naszym organizmie sprawia, że pracują bardziej efektywnie. Dzięki optymalnej zawartości wody w naszym organizmie, jej nadmiar nie gromadzi się w tkankach podskórnych.

Po miesiącu regularnego picia wody brzuch Natashy zrobił się bardziej płaski. Zniknęły również obrzęki na jej ciele i to bardzo szybko, bo już po pierwszym tygodniu. Codzienne picie wody wpłynęło też korzystnie na sprężystość i jędrność jej skóry, jak również na kondycję włosów i paznokci, a tego się nie spodziewała.

Przed rozpoczęciem kuracji blogerka myliła deficyt wody w organizmie z ciągłym uczuciem głodu. Okazało się, że regularne sięganie po wodę zmniejsza nadmierny apetyt i tym samym chęć jedzenia niezdrowych przekąsek.

Jak widać, warto wziąć przykład z Natashy St. Michael i wyrobić w sobie nawyk codziennego picia przynajmniej dwóch litrów wody. To zdrowe przyzwyczajenie wpłynie korzystnie nie tylko na zdrowie naszego ciała, ale również na sprawność naszego umysłu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić